Moteris lange

7,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Autorius A. J. Finn
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 488
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9786094790928

Knygos „Moteris lange “ aprašymas

Kur baigiasi realybė ir prasideda paranoja? Ana Foks jau 10 mėnesių nekelia kojos iš namų. Lyg vaiduoklis kasdien klaidžioja po kambarius. Nepilnavertiškumą skandina vyne. Panikos ir agorafobijos priepuolius slopina vaistais. Vakarais žiūri senus filmus. Pro fotoaparato objektyvą stebi kaimynų gyvenimus. Anapus parko atsikrausčiusi Raselų šeima iškart patraukia Anos dėmesį. Vyras su žmona ir paaugliu sūnumi. Tarsi skausmingas jos pačios praeities atspindys. Vieną vakarą tylą perskrodžia šiurpus riksmas. Raselų lange Ana pamato žibančius peilio ašmenis kruvinoje krūtinėje.

Kitą dieną Ana pabunda ligoninėje. Visa Raselų šeima sveika. Policija įtariai žiūri į nestabilios būklės liudininkę. Jos pasakojimas skamba kaip kino filmo scenarijus. Ar jos vartojami vaistai galėjo sukelti haliucinacijas? Ar Raselų šeima su Ana žaidžia velnišką žaidimą? Kiekvienas veikėjas slepia kraupias paslaptis. Tiesa kur kas baisesnė, nei buvo galima pamanyti...

„Labiausiai prikaustantis trileris po Gillian Flyn romano „Dingusi“. A. J. Finnas – drąsus ir ryškus naujas talentas!“ - „New York Times“ bestselerių autorė Tess Gerritsen.

„Nuostabiai tamsus, elegantiškas trileris, atkuriantis Hičkoko ir klasikinio noir atmosferą. Įtemptas, apgaulingas ir puikiai parašytas. Netikėti siužeto posūkiai išpildyti iki tobulybės, o pagrindinės herojės Anos pilkšvai niūrių namų aprašymas sukuria šiurpulius keliančią klaustrofobišką atmosferą.“ - C. J. Tudor, detektyvo „Kreidelių žmogus“ autorius.

Amerikiečio rašytojo A. J. Finno (tikrasis vardas Danielis Mallory'is, g. 1970 m.) talentas skirtas kinematografiškoms Hičkoko stiliaus istorijoms! „Moteris lange“ – įspūdingas debiutinis psichologinis trileris, iškart atsidūręs „New York Times“ perkamiausių knygų viršūnėje JAV ir užkariavęs knygų topus užsienyje. Romanas išverstas į daugiau nei 40 kalbų ir parduotas milijoniniais tiražais visame pasaulyje. A. J. Finnas ilgą laiką dirbo žurnalistu ir rašė tokiems leidiniams kaip „Los Angeles Times“, „Washington Post“, „Times Literary Supplement“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti