elakcija -30%
Natūraliai saldu

Natūraliai saldu

Internetu:
12,81€
Sena kaina:
18,30€
Sutaupote:
5,49€

Apie

„Natūraliai saldu“ – pirmoji maisto tinklaraščio „Feed My Sister“ įkūrėjų sesių knyga apie tai, kaip nesugaištant daug laiko pasilepinti saldumynais iš natūralių ingredientų. Rūta ir Asta tiki, ka...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2018
  • Puslapiai 280
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 978609013279

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Natūraliai saldu “ aprašymas

Natūraliai saldu

„Natūraliai saldu“ – pirmoji maisto tinklaraščio „Feed My Sister“ įkūrėjų sesių knyga apie tai, kaip nesugaištant daug laiko pasilepinti saldumynais iš natūralių ingredientų. Rūta ir Asta tiki, kad visur turi būti pusiausvyra, tad knygoje rasite pačių įvairiausių receptų – nuo lengvai pagaminamų veganiškų batonėlių iki dėmesį prikaustančių desertų, tokių kaip mangų parfė, figų, aviečių ir kardamono pyragas (galetė) ar natūraliai saldus bananinis ledų tortas su kokosų karamele.

 Kartu su tinklaraščio „Feed My Sister“ subtilia maisto stilistika ir nuostabiomis Sarune Zurba Photography nuotraukomis ši knyga kuria naują šiuolaikinių desertų standartą. Tai knyga, prie kurios grįšite dar ne kartą!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai