elakcija -30%
Nepriekaištingas konsultavimas

Nepriekaištingas konsultavimas

Internetu:
11,95€
Sena kaina:
17,08€
Sutaupote:
5,13€

Apie

Kaip daryti įtaką be valdžios? Atsakymas į šį klausimą – tai sėkmės raktas į rezultatyvų konsultanto darbą. Būtent juo ir dalinasi bestselerio „Nepriekaištingas konsultavimas" autorius Peteris Block...
Leidykla: Eugrimas
Autorius Peter Block

Informacija

  • Metai 2013
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Eugrimas
  • ISBN 978609437232

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Nepriekaištingas konsultavimas “ aprašymas

Nepriekaištingas konsultavimas

Kaip daryti įtaką be valdžios? Atsakymas į šį klausimą – tai sėkmės raktas į rezultatyvų konsultanto darbą. Būtent juo ir dalinasi bestselerio „Nepriekaištingas konsultavimas" autorius Peteris Blockas.

Amerikiečių rašytojo, žymaus konsultanto ir pranešėjo knyga – tarsi išsamus gidas, padėsiantis kiekvienam konsultavimo specialistui patobulinti savo įgūdžius. Taiklūs klausimai klientui, tinkama reakcija į jo abejones, tikslus problemos identifikavimas, apgalvotas jos sprendimo būdas, pelnytas užsakovo pasitikėjimas ir štai – organizacija vėl veikia kaip darnus mechanizmas!

Tai knyga, kurioje pateiktos naujos įžvalgos apie tai, kaip galima organizuoti konsultavimą atrandant stipriąsias puses, teigiamus pavyzdžius ir kliento organizacijos ar bendruomenės talentus.

Knygoje „Nepriekaištingas konsultavimas" pateiktos ir vaizdžiai paaiškintos efektyvaus konsultavimo strategijos taps puikiu kelrodžiu jūsų kaip konsultanto karjeroje.

Išdrįskite tapti pokyčių iniciatoriumi ir savo srities „guru"!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai