Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Paukščiai. Spalvinimo knyga

Paukščiai. Spalvinimo knyga

8,54€
Knygyne:
12,20€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • ISBN 9786090800461

Knygos „Paukščiai. Spalvinimo knyga“ aprašymas

Paukščiai priklauso stuburinių klasei. Tai dvikojai, šiltakraujai, kiaušinius dedantys stuburiniai, kuriems būdingos plunksnos, sparnais virtusios priekinės galūnės, bedančiai snapai ir tuščiaviduriai kaulai. Paukščiams būdinga sudėtinga nervų sistema, dėl kurios jie lengviau orientuojasi aplinkoje, pastovi ir aukšta kūno temperatūra. Veisimasis, palyginti su ropliais, taip pat tobulesnis. Daugelis sugeba skraidyti panaudodami labai lengvas ir reguliariai keičiamas plasnojamąsias ir vairuojamąsias plunksnas. Plunksnos yra negyvas darinys, todėl jos susidėvi, išblunka ir keičiamos naujomis. Suaugę paukščiai šeriasi 1-3 kartus per metus. Paukščių skeletas pritaikytas skraidyti, todėl daugelis kaulų pripildyti oro. Paukščiai gyvena visuose žemynuose, ir šiuo metu pasaulyje aptiktos 10426 paukščių rūšys. Lietuvoje aptinkama apie 390 paukščių rūšių. Vieni paukščiai minta sėklomis, kiti nektaru, vabzdžiais, žuvimis ir kitais paukščiais, smulkiais ir stambesniais žinduoliais. Didžioji dalis paukščių gali skraidyti , tačiau yra ir neskraidančių rūšių ( pvz., pingvinai). Paukščius tiria zoologijos mokslo šaka ornitologija.

Šioje knygelėje rasite 36 paukščių spalvotas nuotraukas, pagal kurias reikia nuspalvinti paukščių paveikslėlius. Prie kiekvieno paukštelio yra trumpas jo aprašymas .

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti