Pelkių vaikas

21,25€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
25,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Autorius Liza Marklund
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786094847219

Knygos „Pelkių vaikas“ aprašymas

„Pelkių vaikas“ – knygos „Poliarinis ratas“ tęsinys, kuris gali būti skaitomas ir kaip atskira knyga.

1990 m. rugpjūtį Vikingo Stormbergo žmona Helena dingo pelkėse. Jų kūdikis, paliktas pelkės pakraštyje, buvo rastas leisgyvis, stipriai sukąstas vabzdžių.

Helenos kūnas taip ir nebuvo rastas ir apie ją daugiau niekas negirdėjo.

Tačiau Vikingas taip ir nesusitaikė su žmonos netektimi. Bėgo metai, dešimtmečiai. Jis gyveno tik dėl savo vaikų ir darbo Stentrasko policijoje. Ir tapo tiesiog apsėstas pelkių.

Vieną penktadienio popietę į Markuso, jau suaugusio Vikingo ir Helenos sūnaus, pašto dėžutę atkeliauja laiškas.

Grasinimas, o gal įspėjimas, parašytas Helenos ranka ir pasirašytas jos parašu: žvaigždute, kuri panaši į randą ant pilvo.

Vikingas negali liautis savęs klausęs – ar jis išprotėjo, ar mato vaiduoklius, ar kažkas grasina jam ir jo šeimai.

„Pelkių vaikas“ – į beprotybę vedančių paslapčių persmelktas trileris, kuriame keršto įrankiu tampa tai, kas brangiausia.

Liza Marklund gimė 1962 m. ir užaugo Palmarke, Norboteno apygardoje, maždaug už dvylikos mylių į pietus nuo poliarinio rato, Švedijos šiaurėje. Sugrįžimas į tą laiką ir vietą „Poliariniame rate“ paverčia šį nepaprastą ir giliai asmenišką romaną įtaigiu, autentišku ir realiu. Lizos Marklund knygų visame pasaulyje parduota daugiau nei 23 milijonai egzempliorių, jos išleistos daugiau nei 40-čia kalbų. Ji yra vienintelė skandinavų rašytoja moteris, kada nors atsidūrusi New York Times bestselerių sąrašo viršūnėje.

„Liza Marklund įtikina ir stebina. /.../ Tai kriminalinis romanas, kuris trykšta pasakojimo džiaugsmu ir gausa. /.../ Marklund ir vėl parašė įtraukiančią istoriją. /.../ „Pelkių vaikas“ yra ne tik tikrai geras kriminalinis romanas, bet ir įrodymas, kad Marklund yra puiki pasakotoja.“

Verdens Gang, Norvegija

„Dabar tai geriausias Lizos Marklund kūrinys. /.../ Puikus įtempto siužeto romanas. /.../ Naujas autorystės akcentas.“

Adresseavisen, Norvegija

„Liza Marklund parodo, ką iš tiesų sugeba. /.../ Knygoje „Pelkių vaikas“ Marklund panaudojo visą savo patirtį, sukauptą ankstesniuose kriminaliniuose romanuose. Ji sujungė ją su ambicijomis, kurias drąsiai demonstravo dviejuose paskutiniuose romanuose, ir jai pavyko sukurti įtampos ir simpatijos atmosferą – viską, ko gali norėti kriminalinių romanų skaitytojas.“

Stavanger Aftenblad, Norvegija

„Tikroji Švedijos kriminalinės literatūros karalienė Liza Marklund sugrįžta.“

Damernas värld

„Nesiliaujanti įtampa ir paslaptis. Liza Marklund – geriausios formos!“ 

Femina

„Dabartis ir praeitis – faktai ir fikcija susipina epinėje istorijoje, kurią pasakoja Liza Marklund. Ji liūdna, jaudinanti ir absoliučiai nenuspėjama. Veikėjai aprašyti taip gyvai – kalba kartais net poetiška. Kai kuriuos sakinius skaitau kelis kartus, nes jie tokie gražūs! Nors vietomis istorija be galo liūdna, vis dėlto yra kažkokia viltis, kuri neleidžia atsitraukti. Knygos negaliu padėti į šalį. Mano akimis, tai šedevras – taip arti tobulo įtempto siužeto romano, kiek tik įmanoma. Tiesiog sakau: Perskaitykite!“

Knygų tinklaraštis „Karin patarimai knygų mylėtojams“

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti