Penkių žiedų knyga. Miyamoto Musashi

Penkių žiedų knyga. Miyamoto Musashi

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2007
  • Puslapiai 160
  • Leidykla Obuolys
  • ISBN 9789955700159

Knygos „Penkių žiedų knyga. Miyamoto Musashi “ aprašymas

Dėstydamas mintis apie kardo valdymo meną, pergalę ir dvasingumą, legendinis kardo meistras Mijamotas Musašis sumanė šį kuklų kūrinį skirti savo mokiniams ir samurajų ateities kartoms. Autorius nė neįtarė, kad rašo šedevrą, kurį praėjus keletui amžių po jo mirties skaitys įvairių sričių atstovai.

Kartu su „Karo menu“, parašytu Sun Tzu, „Penkių žiedų knyga“ seniai laikoma neįkainojamu pergalės strategijos traktatu. Nesenstantys Musašio patarimai, kaip sumušti priešą, netikėtai užklupti, sukelti sumaištį bei gudrumu įveikti varžovą, ankstesnių laikų skaitytojams pravertė karo lauke, o šiuolaikiniam skaitytojui padeda gyvenimo mūšyje.


Penki žiedai siejasi su budistine teorija apie penkis elementus, tačiau Musašis tik vienu sakiniu užsimena apie tokio pasirinkimo motyvą: žemė simbolizuoja jo fundamentalų požiūrį į kovos menus; vanduo - takumas ir tyrumas, kuriuo paremtas jo stilius; ugnis - kova, energija ir gebėjimas staigiai pasikeisti; vėjas - kitas stilius (tas pats rašmuo turi dvigubą reikšmę - „vėjas“ ir „stilius“); ir tuštuma - tai vieta, iš kurios atsiranda visos kitos veiklos.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti