Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Ponas Mersedesas

Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Alma littera
Autorius Stephen King
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 480
  • ISBN 9786090126677

Knygos „Ponas Mersedesas “ aprašymas

Paryčiui viename Amerikos mieste šimtai darbo ieškančių vyrų ir moterų laukia prasidedant darbo vietų mugės. Jie pavargę, sušalę, desperatiški. Netikėtai, praplėšęs rūko maršką, lyg iš niekur atsiranda vienišas vairuotojas, vogtu mersedesu įsiveržia į minią, pavažiuoja atbulas, rėžiasi dar kartą ir pražudo daugybę nekaltų žmonių. Aštuoni miršta, penkiolika sužeista. Žudikas pabėga. 

Praėjus daugiau negu metams pensininkas detektyvas inspektorius Bilas Hodžesas, kuriam vis dar neduoda ramybės šis neišaiškintas nusikaltimas, vienodai leisdamas dienas prie televizoriaus retkarčiais pamąsto, ar verta gyventi toliau. Bet gavęs šokiruojantį pono Mersedeso laišką, kuriame šis didžiuojasi savo darbeliais, Hodžesas, siekdamas užkirsti kelią dar vienam žiauriam išpuoliui, įsilieja į tyrimą. 

Viską pastatęs ant kortos, spaudžiamas laiko detektyvas su savotiškais pagalbininkais iš paskutinių jėgų bando sugauti žudiką maniaką.

Romane „Ponas Mersedesas“ įtempto siužeto virtuozas Stephenas Kingas pasakoja apie kovą tarp gėrio ir blogio, o rašytojo gebėjimas perprasti psichopato sąmonę sukrečia ir įsimena ilgam. 

Stephen Edwin King (gimė 1947 m. rugsėjo 21 d.) - amerikiečių siaubo, antgamtinės fantastikos, įtampos, kriminalinių, mokslinės fantastikos romanų autorius. Jo knygų 2006 m. buvo parduota daugiau nei 350 mln. egzempliorių, daugelis jų ekranizuotos televizijos serialuose, mini serialuose ir komiksuose. S. Kingas yra išleidęs 64 romanus, įskaitant septynis, parašytus Ričardo Bachmano slapyvardžiu, ir penkias negrožinės literatūros knygas, taip pat yra parašęs apie 200 apsakymų, kurių dauguma išleisti knygų rinkiniuose.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti