Retorika vaikams

3,00€
*Išpardavimo kaina
12,80€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 120
  • ISBN 9785415025992

Knygos „Retorika vaikams“ aprašymas

Retorikos ir sąmoningo kvėpavimo mokytojas, lektorius Donaldas Duškinas pristato antrąją savo knygą „Retorika vaikams“, kurioje gausu informacijos tiek vaikams, tiek suaugusiems. Pirmoji autoriaus knyga „Retorika. Retoterapija“ pasirodė 2019 metais. 

Tekstas išsiskiria savo unikalumu – po retorikos pasaulį keliaujama kartu su atgijusiu graikų filosofu Aristoteliu, kuris supažindina su retorikos meno ištakomis, įtaigia pasakojimo galia, žiniomis apie  pamatines retorikos meno sąvokas, kilusias iš graikų kalbos. Knygoje Aristotelio pasakojimų klausosi tipinis šių dienų jaunuolis Tiltilis su kuriuo galės tapatintis jaunieji skaitytojai. Gausus pasakojimas apie retoriką apima istorijos ištakas nuo Graikijos iki Romos, Viduramžių, bei XVI a. Lietuvoje vyravusių tendencijų, o kartu skaitytojai galės išbandyti praktinius autoriaus pateiktus patarimus. 

D. Duškino „Retorika vaikams“ sužadins jaunųjų skaitytojų dėmesį, jie sužinos daug naudingų ir įdomių faktų apie retoriką bei praktinių patarimų apie viešojo kalbėjimo meną. Žanetos Smailienės kurtos iliustracijos teksto skaitymą pavers tikra vaizduotės švente kiekvienam, kuris panorės leistis į kelionę po išraiškingo kalbėjimo pasaulį.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti