Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Šventoji Žemė

Šventoji Žemė

Internetu:
16,14€
Knygyne:
19,45€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Terra Publica
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 320
  • Leidykla Terra Publica
  • ISBN 9786094731006

Knygos „Šventoji Žemė“ aprašymas

Šventosios Žemės lankytojus šiuo metu užgriūva itin sudėtina dabartis bei tūkstantmečių paveldas. Kaip suvaldyti šį informacijos srautą? Kaip išsaugoti tai, kas jau sužinota ir patirta? Pasirengti kelionei padeda, jos metu lydi, o sugrįžus įspūdžius atgaivina kelionės vadovas Lionginas Virbalas SJ. Arkivyskupas ne kartą keliavo po šią įspūdingą vietą, todėl knygoje „Šventoji Žemė“ pateikiama ne tik istoriniai faktai, bet ir asmeninė autoriaus patirtis.

Čia atskleidžiama turtinga šalies istorija, pasakojama apie jos gyventojus, religijas, biblines vietas ir viso to sąsajas su Šventuoju raštu. Yra pateikiami detalūs autoriaus patarimai, ką būtina pamatyti. Būtent šiame leidinyje atnaujintos ankstesnio leidimo iliustracijos, patikslinti žemėlapiai ir schemos, sukurtos laiko skalės, pateikiamas aiškinamasis žodynėlis, vietų rodyklė ir naudingos nuorodos.

Tai ir puikus kelionės vadovas, ir išsamus žinių apie Šventąją Žemę šaltinis. Šis leidinys yra ne tik nepamainomas palydovas besiruošiantiems pamatyti šventuosius objektus, bet ir galimybė fiziškai nepabuvojus pažinti Šventosios Žemės didybę.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti