Svetimi namai

7,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Baltos lankos
Autorius Rebecca Fleet
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 288
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9786094792656

„Svetimi namai“ aprašymas

Atidžiai rinkis, ką įsileidi į namus...

Karolina ir Fransis gavę pasiūlymą pasikeisti būstais – savo butą Londone išmainyti į namą prabangiame priemiestyje, – nedvejodami sutinka praleisti savaitę toliau nuo kasdienybės rutinos ir įtampos, stumiančios jų santuoką į prarają.

Porai įsikūrus atšiauriame ir šiurpiai tuščiame name, į paviršių iškyla jų santuoką gramzdinančios bėdos: nepateisinamas Fransio elgesys ir Karolinos neištikimybė. Kol jie stengiasi taisyti santykius, keista ir smalsi kaimynė ima perdėm ryžtingai domėtis atvykėlių gyvenimu.

Maža to, Karolina name pradeda atpažinti vis daugiau savo buvusio gyvenimo detalių – viena po kitos pasipila užuominos: gėlės vonioje, muzika, kvapai... Regis, asmuo, pasikeitęs namais, puikiai pažįsta Karoliną ir žino visas praeities paslaptis, kurių ji iš paskutiniųjų trokšta nusikratyti.

„Paslaptys, melas ir seksualinės manijos... Skaitant šiurpsta oda." - Shari Lapena.

„Fantastiškas trileris, persmelktas nuaro atmosferos, įtampos ir netikėtumų." - Lee Child.

„Tamsus, aštrus ir prikaustantis pasakojimas. Perskaičiau neatsikvėpdama." - Erin Kelly.

Rebecca Fleet (Rebeka Flyt) – britų rašytoja. Baigė Oksfordo universitetą, dabar gyvena ir dirba Londone. „Svetimi namai" – jos debiutinis romanas, sulaukęs milžiniškos tarptautinės sėkmės.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti