7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai

11,22€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
13,20€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Mijalba
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 416
  • ISBN 9786094691614

„7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“ aprašymas

Knyga „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“ – kiekvieno žmogaus sėkmės raktas, nesvarbu, koks būtų jo gyvenimo tikslas.

Stephenas R. Covey’us pateikia integralų, holistiniais principais paremtą asmeninių bei profesinių problemų sprendimo būdą. Autorius savo įžvalgomis ir gyvenimiškais pavyzdžiais nuosekliai moko gyventi garbingai, oriai ir tarnaujant žmonėms. Jo aprašomi principai padeda prisitaikyti prie pasikeitimų, o iš jų kylanti išmintis skatina šiuose pokyčiuose ieškoti naujų galimybių.

„Pažadu, kad ši knyga suteiks jums malonią pamoką, sužinotais dalykais pasidalykite su mylimais žmonėmis. O ką būsite išmokę, pradėkite taikyti praktiškai. Prisiminkite štai ką: jei mokotės, tačiau nieko nedarote, tai reiškia, kad mokotės visiškai perniek. Jei turite žinių, tačiau jų netaikote, tai visos jūsų žinios nieko vertos.

Man pačiam gyvenimas su septyniais įpročiais yra tarsi nuolatinė kova visų pirma todėl, kad mums tobulėjant randasi naujų gyvenimo iššūkių. Galima sakyti, gyvenimas yra kaip sportas slidinėjimas, tenisas, golfas ar koks kitas. Kiekvieną dieną nuoširdžiai stengiuosi gyventi taip, kaip diktuoja šie principais grįsti įpročiai, ir kiekvieną dieną esu drauge su jumis“, – mintimis dalijasi Stephenas R. Covey’us.

Stephenas R. Covey'us visame pasaulyje pripažintas valdymo ir vadovavimo specialistas, šeimos ugdymo ekspertas, mokytojas, organizacijų konsultantas bei knygų autorius. Organizacijas ir šeimas jis moko lyderystės meno ir gyventi pagal teisingus principus. Daktaras S. R. Covey'us Harvardo universitete įgijo magistro laipsnį, Brighamo Youngo universitete – daktaro laipsnį. Tame pačiame universitete jis ėjo organizacijų funkcionavimo ir verslo vadybos profesoriaus pareigas, taip pat buvo universiteto ryšių su visuomene direktorius ir prezidento padėjėjas.

Daktaras S. R. Covey'us yra kelių populiarių knygų autorius. Žinomiausia iš jų – „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“ (The 7 Habits of Highly Effective People). Ši knyga pripažinta vienu geriausių XX amžiaus darbų apie verslą ir įtraukta į geriausių visų laikų šios srities knygų dešimtuką. „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“ išversta į trisdešimt dvi kalbas ir išleista bendru 15 milijonų tiražu. Kiti jo literatūriniai kūriniai buvo parduoti 20 milijonų tiražu.

2003 m. Stephenui R. Covey'ui, devynių vaikų tėvui ir keturiasdešimt trijų anūkų seneliui, organizacija National Fatherhood Initiative suteikė garbingą metų Tėvo vardą. Kaip sako pats daktaras S. R. Covey'us, tai pats didžiausias jo gyvenimo pasiekimas.

Jis taip pat apdovanotas Tomo Moro koledžo medaliu už ištikimą tarnystę žmonijai. 1994 metais jis buvo įvertintas tarptautiniu verslininko apdovanojimu ir Nacionaliniu apdovanojimu už viso gyvenimo pasiekimus verslo valdymo srityse, 1999 metais jam suteiktas geriausio oratoriaus vardas. Taip pat daktaras S. Covey'us yra vienas iš 25 žurnalo „The Times“ išrinktų įtakingiausių amerikiečių ir apdovanotas septyniais garbės daktaro laipsniais.

Daktaras Stephenas R. Covey'us yra vienas iš bendrovės „FranklinCovey“ įkūrėjų ir jos vicepirmininkas. Bendrovė turi padalinius 123 pasaulio šalyse. „FranklinCovey“ vadovaujasi daktaro Covey'aus vizija ir siekia įkvėpti bei paskatinti keistis ir tobulėti viso pasaulio žmones bei organizacijas, taip pat rengia mokymus bei platina mokomąją medžiagą, kuri paremta knyga „7 efektyviai veikiančių žmonių įpročiai“.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti