Anapus uždarų durų

14,06€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
16,95€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius B. A. Paris
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 360
  • ISBN 9786094802812

Knygos „Anapus uždarų durų“ aprašymas

KARTAIS TOBULA SANTUOKA YRA TOBULAS MELAS 

Džekas – išvaizdus, gabus advokatas, mylintis sutuoktinis. Greisė – miela, ideali namų šeimininkė. Belaisvė.

Visi pažįsta tokių porų kaip Džekas ir Greisė. Jis – patrauklus ir turtingas, ji – žavi bei elegantiška. Juos pamėgstate lyg nejučia, netgi visai to netrokšdami. Mielai artimiau susipažintumėte su Greise. Tačiau tai nepaprasta. Mat, kaip greitai pamatysite, jie visuomet būna drauge. Kai kas gal pavadintų tai tikra meile. Tačiau kiti galbūt pradėtų svarstyti, kodėl Greisė niekuomet neatsiliepia telefonu. Kodėl negali susitikti su draugėmis kavos, nelydima Džeko. Ir kodėl ant vieno miegamojo lango įtaisytos grotos. Kartais tobula santuoka yra tobulas melas.

„OHO. Puikios knygos ženklas – kai staiga susizgrimbi, kad per visą skyrių buvai pamiršęs kvėpuoti. Perskaitykite... tik neužmirškite palikti šviesą įjungtą!“, – Tracy Fenton, „The Book Club“ Facebook įkūrėja.

„Šiaušiasi plaukai, apima nerimas, bet negali atsispirti... kraują stingdantis trileris, kurį skaitysite iki paryčių“, – Mary Kubica, rašytoja.

„Jei jums patiko „Mergina traukiny“, perskaitykite ir šią knygą“, – ELLE Magazine.

B. A. Paris – prancūzų ir airių kilmės rašytoja. Užaugusi Anglijoje, vėliau persikėlė į Prancūziją, kur kelerius metus dirbo tarptautiniame banke, po to įgijo mokytojos specialybę ir kartu su vyru įkūrė kalbų mokyklą. Populiarių trilerių autorės debiutinė knyga „Anapus uždarų durų“ pirmąsyk lietuviškai išleista 2017 m. ir sulaukė milžiniškos sėkmės. Skaitytojų pageidavimu pasirodo naujas šios knygos leidimas. Ši knyga išversta į 40 kalbų ir visame pasaulyje parduota daugiau kaip 3,5 mln. egzempliorių.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti