Aš prieš tave

Leidykla: Jotema
Autorius Jojo Moyes
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 432
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955135029

Knygos „Aš prieš tave “ aprašymas

Jojo Moyes romanas „Aš prieš tave“.  Pasirodžius knygai dažnas klausė „ar perskaitęs verkei?“ - retas atsakydavo neigiamai. 

„Prikaustanti dėmesį neįprastos poros santykių istorija.“ - The Independent

Lu Klark žino, kiek yra žingsnių nuo autobusų stotelės iki jos namų ir kad jai patinka dirbti miestelio arbatinėje. Ne paslaptis jai ir tai, kad ji turbūt nemyli savo vaikino Patriko. Tačiau Lu nė nenumano, kad netrukus neteks savo mėgstamo darbo ir kad jai atsivers naujo žinojimo horizontas bei gniaužianti kvapą iki tol nepatirtų jausmų gelmė. Vilas Treinoras žino, kad po motociklo avarijos prarado norą gyventi. Žino, kad dabar viskas atrodo menka ir atgrasu. Taip pat jis žino, kaip šiai beprasmybei padaryti galą. Tačiau Vilas nežino, kad netrukus į jo pasaulį įsiverš nuostabioji Lu. Ir nė vienas iš jų nenutuokia, kaip juodu abu pakeis lemtinga akistata su neįprasta galimybe vienas kitą turėti arba visam laikui prarasti.

Visame pasaulyje neįtikėtinos sėkmės susilauksi ne tik knyga, o ir jos, to paties pavadinimo, ekranizacijos.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti