Batijaus kardas

6,29€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
7,40€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Bonus Animus
Autorius Skomantas
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 230
  • ISBN 9789955754527

Knygos „Batijaus kardas“ aprašymas

Žemaičių rikis Grauslys pateko rusinų kniaziaus nelaisvėn – tokią žinią jo nuotaikai Jundai į Ventės pilį atnešė sužeistas karys. Rusinų kniazius reikalavo pasiųsti žemaičių jotį, kuri turėsianti vykdyti jo paliepimus. Tik tada Grauslys bus paleistas. 

Ši sąlyga nežadėjo nieko gera, bet Junda nepaliko mylimojo ir leidosi kelionėn į tolimą miestuką, vadinamą Maksva. Taip, jotį vedė ne stipruolis patyręs karys Daubaras, o drąsi ir mylinti Junda. 

Ankstų rytą išvykusi žemaičių jotis nė neįtarė, kad iš rytų į rusinų žemes pajudėjo mongolų orda. Niekas nenujautė, kad bus, kai jų keliai susikirs. 

Tai knyga, kurią ,,Skomanto“ serijos sumanytojas rašytojas Kazys Almenas (1935–2017) kūrė beveik du dešimtmečius – vis nutoldamas link įvairios savo veiklos ir kūrybinių sumanymų, bet vėl grįždamas prie XIII a. žemaičio rikio Žybarto ir jo vaikų nuotykių. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti