Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Blogio labirintas

14,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Leidykla: Sofoklis
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9786094444371

Knygos „Blogio labirintas“ aprašymas

Jauna moteris, vardu Samanta, pabunda ligoninės lovoje, nesiorientuodama nei laike, nei erdvėje. Samanta buvo pagrobta, kai jai buvo trylika. Penkiolika metų ji buvo laikoma kalėjime. Šalia jos esantis daktaras Grinas tiki, kad Samantos prisiminimuose yra užuominų, padėsiančių sučiupti jos pagrobėją. Tačiau kodėl ji nuolat kalba apie labirintą?

Išgirdus naujieną, kad Samanta grįžo, privatų detektyvą Bruną užvaldo prisiminimai. Prieš daugelį metų Brunas buvo paskirtas tirti Samantos bylą, o dabar jam atėjo proga pasitaisyti. Prislėgtas klastingos ligos, dėl kurios jam liko gyventi vos pora mėnesių, Brunas stačia galva neriasi į tyrimą.

Donato Carrisi studijavo teisės mokslus, specializavosi kriminologijos ir etologijos srityse, nuo 1999 m. dirba scenaristu, rašo detektyvus. „Blogio labirintas“ tęsia „Blogio šnabždesyje“ ir „Blogio teorijoje“ („Sofoklis“, 2020) pradėtą tyrėjos Milos Vaskez istoriją. Tai intelektualus trileris, įsukantis į nesustabdomą gyvenimo ir mirties ciklą, verčiantis ieškoti atsakymo, kaip ir kodėl žmonėse užgimsta blogis.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti