Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Daktaro Dolitlio kelionės

Daktaro Dolitlio kelionės

Internetu:
11,82€
Knygyne:
14,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Hugh Lofting
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094417399

Knygos „Daktaro Dolitlio kelionės“ aprašymas

Dažnai svarbiems sprendimams priimti tereikia akimirkos.

Vieną akimirką tu – garsiausias gyvūnų gydytojas pasaulyje, o kitą – Popsipetlio, plaukiojančios šalies, karalius! Bet kai esi Daktaras Dolitlis, nieko kita ir negali tikėtis – nuotykiai tave patys susiranda. Na, arba į juos tave įvelia kokia papūga, delfinas ar sraigė. Juk pasaulis atsiskleidžia visai kitomis spalvomis, kai gali pasikalbėti su beveik visomis gyvomis būtybėmis. Ir jis tikrai per spalvingas, kad visą laiką praleistum lietingoje Anglijoje, tad metas užsimerkus durti į bet kurią žemėlapio vietą... 


Hugh Lofting (g. 1886) – amerikiečių rašytojas ir iliustratorius, geriausiai žinomas dėl savo knygų ciklo apie Daktarą Dolitlį. Knygų apie Daktarą Dolitlį pagrindu pastatyta daugybė filmų, o už vieną ciklo dalį – būtent šią, kurią laikote rankose – 1923 m. jis buvo apdovanotas garsiuoju Niuberio medaliu, kuris teikiamas už reikšmingiausią kūrinį vaikams ar jaunimui, per pastaruosius metus išleistą Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kūrinyje pasakojama apie pavojingą, bet nuotykingą Daktaro Dolitlio, mokančio gyvūnų kalbas, ir jo mokinio kelionę į Koatų salą, kurioje Dolitliui tenka išbandyti visai kitą, nei jam įprasta, vaidmenį. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti