Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Eleonorai Olifant viskas gerai

Eleonorai Olifant viskas gerai

Autorius Gail Honeyman
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 440
  • Leidykla Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • ISBN 9786094800337

Knygos „Eleonorai Olifant viskas gerai“ aprašymas

New York Times ir Sunday Times bestseleris Nr. 1

Jei kas nors paklausia, kaip jautiesi, įprasta atsakyti: gerai. Juk negali pasakyti, kad dvi dienas iš eilės neturėjai su kuo pasikalbėti. Taigi sakai, kad jautiesi gerai.

Eleonora išmoko išgyventi, bet ne gyventi. Jos gyvenimas paprastas. Ji kasdien į darbą rengiasi tuos pačius drabužius, valgo tuos pačius dienos pietus, o savaitgaliui perka du butelius degtinės. Eleonora Olifant – laiminga. Jos kruopščiai suplanuotame gyvenime netrūksta nieko. Na, nebent – visko.
Bet kartą vienas paprastas gerumo mostas nugriauna sienas, kuriomis Eleanora buvo apsistačiusi. Dabar ji turi išmokti gyventi. Pokyčiai gali būti į gera arba į bloga, bet jie geriau nei nieko, ar ne?

Ne taip dažnai knyga, ką tik pasirodžiusi, pasiglemžia skaitytojų dėmesį ir protą. Šis romanas, pasakojantis apie tikrą, nesumeluotą ir nepastebimą vienatvę, pavergė milijonus skaitytojų visame pasaulyje. Jo autorė Gail Honeyman už puikų debiutą pelnė Didžiosios Britanijos metų knygos apdovanojimą ir laimėjo Costa First Novel premiją, jos kūrinys išverstas beveik į keturias dešimtis pasaulio kalbų, o ekranizavimo teises įsigijo Reese Witherspoon.

Ši nuostabiai parašyta ir neįtikėtinai linksma knyga pasakoja apie draugystės ir ryšio tarp žmonių svarbą. Įsimylėjau Eleonorą, ekscentrišką, panirusią į rutiną vienišę, kurios gyvenimas ima žavingai skleistis po vieno susitikimo su nepažįstamuoju. Manau, ir jūs ją pamilsite!
Reese Witherspoon

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti