Gimė žvaigždutė - mano pirmieji metai (mėlyna)

Gimė žvaigždutė - mano pirmieji metai (mėlyna)

Internetu:
15,39€
Knygyne:
18,10€

Apie

Vaiko gimimas yra ypatingas įvykis šeimoje. Kiekviena akimirka pilna emocijų, kurių nesinori palikti užmarštyje. Šioje knygoje jauni tėvai gali žymėti pirmuosius savo vaiko žingsnius iki penkerių metų. Knygoje taip pat pridėto...
Leidykla: Seik

Informacija

  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 72
  • Leidykla Seik
  • ISBN 9789949741410

Knygos „Gimė žvaigždutė - mano pirmieji metai (mėlyna)“ aprašymas

Gimė žvaigždutė - mano pirmieji metai (mėlyna)

Vaiko gimimas yra ypatingas įvykis šeimoje. Kiekviena akimirka pilna emocijų, kurių nesinori palikti užmarštyje. Šioje knygoje jauni tėvai gali žymėti pirmuosius savo vaiko žingsnius iki penkerių metų. Knygoje taip pat pridėtos kūdikio kortelės, kurios pagyvins pirmųjų vaiko gyvenimo mėnesių fiksavimą ir padės sekti pirmuosius vaiko žingsnius į gyvenimą.

Elo Johanna Kuklane yra jauna mama ir dizainerė. Jos mažoji dukrelė kiekvieną dieną teikia šeimai daug džiaugsmo. Savo dukros įkvėpta, Elo norėjo sukurti nuoširdžią, vaikams draugišką ir tuo pačiu minimalistinę knygą, atitinkančią jos reikalavimus šiaurietiškam dizainui. Kaip jauna mama ji nori būti pavyzdys kitoms moterims. Kartu su su motinyste ateinančiais nuotykiais Elo mažoji teikia jai ir reikalingą stiprybę įgyvendinti projektus kaip šis.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai