Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -30%
Vaiko gerovė

Vaiko gerovė

7,63€ 10,90€
Sutaupote:
3,27€
Leidykla: Jotema
Autorius Ian McEwan
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 272
  • Leidykla Jotema
  • ISBN 9789955136118

Knygos „Vaiko gerovė “ aprašymas

Viena geriausių metų knygų:The Washington Post, NPR, Vogue, BookRiot Puikus, nepaprastai jaudinantis „Atpirkimo“ ir „Amsterdamo“ autoriaus naujas romanas. Fiona Mėj yra Aukštojo teismo teisėja, pirmininkaujanti sprendžiant Šeimos bylų skyriaus bylas. Ji nepaprastai protinga, gerbiama ir visiškai atsidavusi savo profesijai. Iš šalies bylos sprendimas neretai gali atrodyti paprastas, o bylos tikslas — užtikrinti vaiko gerovę — akivaizdus. Tačiau teisei kasdieniško pragmatizmo neužtenka, o Fiona yra ekspertė, kai priimant sprendimą tenka įvertinti kultūrines ir religines aplinkybes. Tačiau net ir profesinė sėkmė negali apsaugoti nuo nesantaikos namuose. Fionos vyras Džekas prašo jos pagalvoti apie atvirą santuoką, o po barnio tiesiog išeina iš namų. Tai ją sutrikdo. Ji nė pati nesupranta, ko baiminasi — ar kad neteks Džeko meilės, ar kad praras aplinkinių pagarbą, sulauks jų pasmerkimo ir bus atstumta visuomenės. Ji pasineria į darbą ir visą dėmesį skiria sudėtingai bylai, kurios centre — septyniolikmetis vaikinas. Jis ir jo tėvai, priklausantys Jehovos liudytojų bažnyčiai, neleidžia vaikinui perpilti kraujo, nors tai ir išgelbėtų jam gyvybę. Tačiau Fiona vis tiek negali liautis galvojusi apie Džeką, o būtinybė kuo greičiau išspręsti bylą ir kaip nors išgelbėti yrančią santuoką jai tampa tikru išbandymu. Skaitytojus ši istorija pavergs ir neleis atsitraukti iki paskutinio puslapio. Atsiliepimai: „Įžvalgus, puikiai parašytas, kupinas įtampos kūrinys... McEwanas, kuriam niekada netrūksta išmonės ir sugebėjimo sudominti, čia ir vėl pasitelkia kiekvienam pažįstamas gyvenimiškas situacijas, tačiau jas pasakodamas pasiūlo vis kažką naujo, kas tiesiog negali nežadinti emocijų... tokį meistriškumą paskutinį kartą jam pavyko pasiekti „Česilo pakrantėje“. “ Kirkus „Proza, pasižyminti šiuolaikinei prozai nebūdingu aiškumu, santūrumu ir susivaldymu... meistriškai parašytas romanas.“ Observer

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai