Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Iškrypę melai

12,67€
14,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 318
  • ISBN 9786094902031

Knygos „Iškrypę melai“ aprašymas

Kai detektyvė inspektorė Kima Stoun iškviečiama į prekybos miestelį, vaizdas palieka be žado. Nuotrauka vairuotojo pažymėjime menkai primena vyrą priešais ją, ir pareigūnė supranta, kad turės reikalų su žiauriausiu žudiku, kokį teko sutikti. Tačiau kai praneša šiurpią žinią aukos žmonai Dianai Fips, Kima pajunta, kad moters reakcija nėra visai normali. Po dvidešimt keturių valandų Diana su savo vaikais dingsta. Netrukus gamtos rezervate netoliese aptinkamas antras kūnas, pririštas prie kuolų. Siekdama kuo greičiau išspręsti bylą, Kima su savo komanda atkapsto esminį įkaltį, žūtbūtinai saugomą paslaptį, siejančią abi aukas ir galinčią nusinešti daugiau gyvybių. Paslaptį, kurią saugo ir kai kurie policijos pareigūnai. Detektyvė privalo išsiaiškinti motyvą, kad surastų sistemingai savo aukas žudantį maniaką. Tik ar pavyks atskleisti šokiruojančią tiesą ir sustabdyti žudiką anksčiau, nei jis ras savo naują auką? Absoliučiai pribloškiantis milijonus egzempliorių pardavusios autorės kriminalinis trileris apie detektyvę Kimą Stoun.


Detektyvų valetas, karalienė, karalius ir tūzas... Negali liautis skaitęs iki fantastiškos pabaigos... Dar viena kerinti ir jaudinanti knyga! Netgi įžeidu vertinti nuo vienos iki penkių žvaigždučių, nes kiek žvaigždučių duotum saulei?

* The World Is Ours To Read


Kelis kartus garsiai nusikeikiau... Kol kas geriausia knyga iš serijos. Perskaičiau per vieną vakarą... Surijau ir negalėjau pasisotinti.

* Rachel’s Random Reads


Sudėtingiausia, įtaigiausia ir įdomiausia Kimos Stoun knyga. Tikrai negalėsite paleisti iš rankų.

* NetGalley


Iškart atsiduri įvykių epicentre... Užkabino nuo pirmo puslapio... Siužetas įtemptas, jaudinantis ir greitas. Mėgstamiausia metų knyga.

* NetGalley


Protinga, užkabinanti, nepaleidžianti, įtempto siužeto... Geriausia iš keturiolikos Kimos Stoun knygų. Ši knyga nusipelnė DAUGIAU NEI PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ.

* Goodreads


Šiurpinanti... pilvą sukanti... Pajutau, kad skaitau išsižiojęs... Knyga privers širdį plakti greičiau ir užkabins nuo pirmojo puslapio... Angela Marsons neabejotinai yra Detektyvų karalienė! Puiku, puiku, puiku — ką dar galiu pasakyti!

* Stardust Book Reviews 


Angela Marsons įvairiausias istorijas pradėjo rašyti dar mokykloje. Žinoma, visas jas kišo į stalčių, kol galiausiai nusprendė rašymo imtis rimtai. Tačiau kaip neretai tokiais atvejais būna, pasiūlyti leidėjams jos romanai pasirodydavo patrauklūs, tačiau jų atsakymas būdavo: „Deja, kažko trūksta...“


Galiausiai A. Marsons nusprendė parašyti istoriją tik sau. Nepataikaudama nei numanomiems skaitytojams, nei leidėjams ar dar kam nors. Tiesiog ėmėsi kurti iš širdies. Ir neprašovė pro šalį — psichologinis detektyvas „Nebylus riksmas“ sulaukė ir leidėjų dėmesio, ir skaitytojų liaupsių. O pagrindinė veikėja savo kartais nuožmiu, kartais nenuspėjamu ir labai labai retai jautriu charakteriu tarsi pati reikalauja nesustoti – kurti ir daugiau šios serijos knygų. Visos jos išlaiko šiam žanrui tiesiog būtiną įtampą, o pati veikėja keliauja iš knygos į knygą, narpliodama vis naujus nusikaltimus. Ir kaipgi kitaip, juk pati A. Marsons sako, kad „pasaulis — pavojinga vieta gyventi. Ir visai ne dėl blogų žmonių, o dėl tų, kurie nieko nesiima“.


Visgi išskirtinis A. Marsons kūrybos bruožas — didelis dėmesys psichologijai: jai visada be galo svarbūs nusikaltimo motyvai, nusikaltėlio charakteris ir, žinoma, tyrėjos Kimos Stoun psichologinis portretas. „Sąžinė — ne daugiau, nei baimė būti pričiuptam. Žmogaus protas nenuspėjamas: jis gali rojų paversti pragaru, o pragarą — rojumi“, — įsitikinusi A. Marsons.


Šiuo metu Angela Marsons gyvena Rouli Ridže, Didžiojoje Britanijoje, o pagrindinė jos veikla, žinoma, rašymas. Bestselerių autorė mėgsta keliauti, ypač yra pamilusi Italiją. O jos didžiausi mokytojai ir įkvėpėjai, kaip pati prisipažįsta, — T. Gerritsen, L. Gardner, J. Patterson, P. James. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti