elakcija -20%
Juodavandeniai

Juodavandeniai

Internetu:
7,12€
Sena kaina:
8,90€
Sutaupote:
1,78€

Apie

Kai šešiolikmetė Anika sugrįžta į gimtąjį miestelį, ją vėl prislegia vaikystės prisiminimai – nesutarimai šeimoje, mokykloje patirtos patyčios. Viduje veši senos nuoskaudos, bet išoriškai mergina vis...
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 144
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441616

Knygos „Juodavandeniai“ aprašymas

Juodavandeniai

Kai šešiolikmetė Anika sugrįžta į gimtąjį miestelį, ją vėl prislegia vaikystės prisiminimai – nesutarimai šeimoje, mokykloje patirtos patyčios. Viduje veši senos nuoskaudos, bet išoriškai mergina visiškai pasikeitusi, niekas jos neatpažįsta. Dabar ji ne Anika, o Ana.

Netrukus bendramoksliai Anai pasiūlo savaitgalio iššūkį – drauge praleisti naktį potvynio apsemtoje sodyboje, kuri garsėja legendomis ir šiurpiais įvykiais. Ši linksmybių naktis virsta tikru košmaru, kurio centre – mįslingai dingusi mergina. Nebeįmanoma suprasti, kas tikra, kas pamiršta, kas išgalvota. Kas iš tiesų nulėmė tos nakties įvykius – nepaaiškinamos mistinės jėgos, svaigalai, kerštas? O gal viskas kartu?

Tai pirmoji paaugliams skirta lietuvių rašytojos Ignės Zarambaitės knyga. Autorė skaitytojų ir literatūros kritikų jau įvertinta už vaikams skirtas knygas „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“, „Emilio laiškas“, „Stebuklingi senelio batai“, „Skudurinukė“.

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai