Kaip nenumirti. Maistas, padedantis išsaugoti sveikatą ir gydyti ligas

27,12€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
31,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kitos knygos
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 592
  • ISBN 9786094275425

„Kaip nenumirti. Maistas, padedantis išsaugoti sveikatą ir gydyti ligas“ aprašymas

„Šioje knygoje apstu vertingų įžvalgų. Autorius remiasi ne kokiomis nors madingomis idėjomis, o atsitiktinės atrankos, placebu kontroliuojamais klinikiniais tyrimais, kurie yra visuotinai pripažinti medicinos tyrimų auksiniu standartu.“ 

Financial Times.

Kam gydytis nuo ligų žudikių? Geriau jomis išvis nesirgti!

Šiuo devizu paremta medicinos mokslų daktaro Michaelo Gregerio knyga, išpopuliarėjusi visame pasaulyje. Ji metodiškai paaiškina, kaip užbėgti už akių ligoms reguliuojant mitybą ir vartojant produktus, kurių efektyvumas įrodytas mokslo. Tai ne dietų ir patarimų knyga, o solidus pavojingiausių ligų ir prevencinės mitybos žinynas.

Autorius apžvelgia 15 ligų – širdies, kvėpavimo takų, infekcinių ir kt., – nuo kurių dažniausiai kenčia vakariečiai. Kartu jis aptaria ir atitinkamus mitybos bei gyvensenos būdus ir paaiškina, kodėl jie dažnai veiksmingesni už receptinius vaistus ir chirurginį gydymą. Be to, pateikia kasdienio raciono 12-tuką – sąrašą maisto produktų, kurių rekomenduotina valgyti kiekvieną dieną.

Žinynas skirtas sumaniems, savo sveikata besirūpinantiems žmonėms, kurie nenori jos patikėti po visą pasaulį išsikerojusiai farmacijos ir medicinos industrijai. 

Michael Greger (gim. 1972) – gydytojas, besispecializuojantis klinikinės mitybos srityje, vienas iš Amerikos gyvensenos medicinos koledžo steigėjų, tarptautinį pripažinimą pelnęs knygų autorius. Pasisako mitybos, maisto saugos ir visuomenės sveikatos temomis. Šimtus jo vaizdo įrašų galite rasti svetainėje NutritionFacts.org. Visas pajamas, gautas iš knygų, įrašų ir paskaitų, autorius skiria labdarai.

Gene Stone (gim. 1951) – žurnalistas, redaktorius, „New York Times“ bestselerių autorius. Pastarąjį dešimtmetį daugiausia dėmesio skyrė augalinei mitybai ir jos ryšiui su sveikata, gyvūnų bei aplinkos apsaugai.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti