Kaip veikia Japonija

19,32€
27,60€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786094667831

„Kaip veikia Japonija“ aprašymas

ANDRIUS KLEIVA – Paryžiaus politinių mokslų instituto absolventas, LRT radijo bendradarbis ir dviejų knygų apie Japoniją autorius, gyvenantis ir dirbantis Tokijuje šeštus metus. Andriaus nuotykis Japonijoje prasidėjo atsitiktinai – trečiaisiais universiteto metais išvažiavus į šią šalį pagal studentų mainų programą. Gyvendamas ten metus jis kalbėjosi ir bandė suprasti, ką japonai iš tikrųjų nori pasakyti, filmavosi televizijos laidose, bėgo nuo beždžionių miškuose ir mokėsi kartu su šalies studentais. Andrius ieškojo tokio japoniško gyvenimo, į kokį turistai nedrįsta arba neturi laiko pažiūrėti. 

Knyga „Kaip veikia Japonija“ – labai gyva tų pačių pirmųjų Japonijoje praleistų metų panorama. Tai noras parodyti šalį tiems, kurie niekuomet joje nebuvo, sukurti savotišką kultūrinį, emocinį, politinį ir praktinį vadovą, kurį perskaitę galėsite pasijusti bent truputėlį priartėję prie šios paslaptingos, tačiau nepaprastai viliojančios šalies. Kalba, darbas, tarptautiniai santykiai, požiūris į užsieniečius, maistas, studijos, šeima, subkultūros – daugybė temų, paverčiančių šią knygą ne tik nepaprastai egzotišku, spalvingu ir patraukliu įvadu į šiuolaikinę Japoniją, bet ir gidu tiems, kurie ruošiasi šią šalį patirti savo kailiu.

Neįmanoma paneigti, kad už tūkstančių kilometrų nuo Vilniaus gyvenanti ir šimtmečius savo istoriją kūrusi salų šalies bendruomenė yra nuo mūsų nutolusi šviesmečiais. Bet japonai – tokie pat žmonės, ir atėjo laikas pažvelgti jiems į akis.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti