Saulės sala Sicilija

24,57€
28,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 328
  • ISBN 9785415027699

Knygos „Saulės sala Sicilija“ aprašymas

„Sicilija – tai ir rojus, ir chaosas kartu“, – teigia rašytoja ir keliautoja Dalia Smagurauskaitė, kurios kelionių istorijos „Saulės sala Sicilija“ atgimsta naujam gyvenimui.

„Saulės sala Sicilija“ nėra tradicinis kelionių vadovas. Tai aistringas ir atidus žvilgsnis ne tik į nepaprastai turtingą salos istorinį ir kultūrinį paveldą, bet ir bandymas perprasti Sicilijos charakterį, atverti tautų ir kultūrų kryžkele tapusios salos paslaptis, pažinti svetingus jos žmones. Savo istorijas rašytojai patiki triukšmingi turgaus prekeiviai, vulkanologai, vyndariai, restauratoriai, buvę mafijos vadeivos ar net žavusis grafas Nicolo.

Autorė kuria nepamirštamą salos mozaiką. Pradėjusi nuo odės gaivališkajai sostinei Palermui, ji plukdo per sicilietišką chaosą, veda arabišką salos praeitį menančiomis gatvelėmis, supažindina su antikiniu paveldu, kviečia kilti į didžiausią vis dar veikiantį Europos ugnikalnį Etną, o panorus ramybės – aplankyti mažuosius salos miestelius ir kaimelius. 

Keliaujant iš vienos vietovės į kitą, D. Smagurauskaitė pažindina su išskirtiniais sicilietiškos virtuvės skoniais ir gaminimo būdais. Naują leidimą papildė keliautojams praversiantys patarimai „Ko paragauti“ ir „Ką pamatyti“.

„Saulės sala Sicilija“  jau pelnė skaitytojų įvertinimą – 2018 m. ji įtraukta į kasmet asociacijos LATGA rengiamų populiariausių bibliotekos knygų sąrašą.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti