ispardavimas -50%
Makiažo galia

Makiažo galia

Nauja kaina:
7,33€
Sena kaina:
14,65€
Sutaupote:
7,32€

Apie

Greta Girdžiūtė – tarptautinio lygio meistrė, 2016 m. Europos OMC čempionato IV vietos nugalėtoja. Ji ne tik sėkmingai dalyvauja grožio specialistų konkursuose, bet kartu yra makiažo kursų dėstytoja ir dviejų salonų įkūrėja. Ši jauna,...
Leidykla: Alma littera

Informacija

  • Metai 2016
  • Puslapiai 232
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 978609012633

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Makiažo galia “ aprašymas

Makiažo galia

Greta Girdžiūtė – tarptautinio lygio meistrė, 2016 m. Europos OMC čempionato IV vietos nugalėtoja. Ji ne tik sėkmingai dalyvauja grožio specialistų konkursuose, bet kartu yra makiažo kursų dėstytoja ir dviejų salonų įkūrėja. Ši jauna, ambicinga ir užsispyrusi moteris žavi klientus profesionalumu ir šiltu bendravimu. Knygoje meistrė dalijasi makiažo darymo subtilybėmis ir pataria tik tai, ką yra išmėginusi pati. Internete ir žurnaluose – anaiptol ne viskas! Knygoje tavęs laukia: Detali informacija apie makiažo įrankius – nuo kempinėlės iki teptukų. Nuoširdūs praktiniai patarimai renkantis priemones: „Ne visada geriausia tai, kas brangu.“ Informacija, kaip ir kokiomis priemonėmis užmaskuoti problemines veido vietas ir paryškinti privalumus Auksinės veido modeliavimo taisyklės Akių makiažo schemos – patarimai, kaip tinkamai koreguoti akių formą Sukaupta patirtis, kaip atsirinkti tinkamas priemonių spalvas norint sukurti išskirtinį įvaizdį Patarimai ne tik kaip atlikti makiažą SAU, bet ir išsamūs patarimai VIZAŽISTAMS Atskleiskite išskirtinius bruožus ir spindėkite savitu žavesiu!

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai