Mano vardas - Pablas Eskobaras

10,96€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
15,65€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 734
  • Leidykla Obuolys
  • ISBN 9786094840883

Knygos „Mano vardas - Pablas Eskobaras“ aprašymas

Tai - turtingiausio ir žiauriausio Lotynų Amerikos nusikaltėlio Pablo Eskobaro gyvenimas iš arti pagal jo sūnaus liudijimus. Jei Jus sužavėjo serialas „Narcos"- privalote perskaityti ir knygą „Mano vardas - Pablas Eskobaras".

„Ši knyga  - dalis užduoties, kurią išsikėliau ir kurią nuoširdžiai vykdau siekdamas, kad mano tevo istorijos niekas nenorėtą pakartoti; noriu pasidalyti savo patirtimi, kurią sukaupiau gyvendamas su Pablu Eskobaru - savo tevu, ir atverti gilias žaizdas, dėl kurią pasiryžau nebūti toks kaip jis."

Juanas Pablas Eskobaras - žymiojo narkotikų barono Pablo Eskobaro sūnus, po tėvo mirties pasikeitęs vardą į  Juaną Sebastianą Marroqumą Santos. Nusprendęs nesekti tėvo pėdomis, pasirinkęs architekto, dizainerio ir rašytojo karjerą J. P. Eskobaras tvirtina šią knygą parašęs kaip žinutę šiuolaikiniam žmogui apie gyvenimą, kurio niekas neturėtų kartoti.

„Mano vardas - Pablas Eskobaras" - tai išpažintis apie svaiginančiai turtingą ir pavojingą Eskobarų šeimos kasdienybę. Praėjus daugiau nei 2 dešimtmečiams po to, kai kokaino karalius pagaliau buvo sučiuptas, J. P. Eskobaras keliauja į praeitį, kad atskleistų nesutrumpintą savo tėvo versiją - žmogaus, galėjusio įvykdyti kraštutinius žiaurumo aktus ir tuo pat metu išpažįstančio begalinę meilę savo šeimai. Tai ne vaiko, siekiančio išpirkti savo tėvo kaltę, istorija, o sukrečiantis žvilgsnis į smurto pasekmes ir didžiulį taikos bei atleidimo poreikį. Leidinyje rasite niekada neviešintą pasakojimą iš legendomis apipinto garsiausio Lotynų Amerikos nusikaltėlio gyvenimo. 

Įdomūs faktai:

■ skaičiuojama, kad Pablo Eskobaro turtas klestėjimo metais siekė 30 mlrd. dolerių. Prekyba narkotikais jam pelnė 7 vietą turtingiausių pasaulio žmonių sąraše;

■ Pablas Eskobaras per mėnesį išleisdavo 2 500 dolerių guminėms juostelėms, skirtoms banknotų ryšuliams;

■ manoma, kad Pablas Eskobaras atsakingas už 4 000 žmonių mirtis, tarp jų 200 teisėjų, 1 000 policijos pareigūnų, daugybės žurnalistų ir vyriausybės tarnautojų;

■ Pablas Eskobaras pats susiprojektavo kalėjimą, kuriame buvo baras, sūkurinė vonia, sporto aikštė, krioklys ir kt.;

■ pasakojama, kad slėpdamasis nuo policijos kalnuose jis sudegino 2 mln. dolerių šildydamas dukrą!

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti