naujiena elakcija -30%
Miško maudynės. Shinrin-Yoku

Miško maudynės. Shinrin-Yoku

Internetu:
14,17€
Sena kaina:
20,25€
Sutaupote:
6,08€

Apie

Knyga „Miško maudynės. Shinrin-Yoku" yra ypač aktuali mūsų laikais, kai gyvenimo tempas kaip...
Leidykla: Dvi tylos
Autorius dr. Qing Li

Informacija

  • Metai 2020
  • Puslapiai 208
  • Leidykla Dvi tylos
  • ISBN 978609823211

Knygos „Miško maudynės. Shinrin-Yoku“ aprašymas

Miško maudynės. Shinrin-Yoku

Knyga „Miško maudynės. Shinrin-Yoku" yra ypač aktuali mūsų laikais, kai gyvenimo tempas kaip niekada spartus, o šiuolaikinio žmogaus organizmas ir psichika dar nespėjo evoliucionuoti ir prie jo prisitaikyti. Istoriškai žmogus labai ilgą laiką gyveno gamtoje, tai įrašyta mūsų genuose, būtent todėl kai norime pailsėti, pasisemti sveikatos ar įkvėpimo mus intuityviai traukia į gamtą. Dabartiniai žmonės, ypač didelių miestų gyventojai, nuo gamtos neretai yra nutolę, o net ir į ją ištrūkę nebemoka kokybiškai, netrikdomi dirbtinių dirgiklių joje būti. Japonų taikomas shinrin-yoku arba „miško maudynių" metodas – tai būdas sąmoningai būti miške (arba miesto parke), panirus į jį visomis juslėmis, ir ne tik maloniai leisti laiką, bet ir gerinti sveikatą.

Autorius ne tik pasakoja apie gydantį miško (ir apskritai gamtos – net ir miesto medžių ar kambarinių augalų) poveikį žmogui, bet ir pateikia praktinių patarimų, kaip būti gamtoje, kad poveikis sveikatai ir savijautai būtų didžiausias.

Apie autorių: Japonų imunologas, miško medicinos ekspertas dr. Qing Li daug metų studijuodamas miško poveikį žmogaus sveikatai įrodė, kad buvimas tarp medžių mažina kraujospūdį ir stresą, didina energijos kiekį, stiprina imunitetą ir net padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų. Jis yra išleidęs mokslinę knygą, kurioje surašė savo ilgamečių tyrimų, susijusių su teigiamu medžių išskiriamų dalelių poveikiu žmogaus organizmui, rezultatus, taip pat nemažai tai įrodančių mokslinių straipsnių.

Knygą vertė Rasa Monkevičienė ir Mila Monk, sertifikuota miško gidė, pati vedanti miško maudynių sesijas.

Knyga bus atspausdinta ant perdirbto popieriaus.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai