Mosadas. Svarbiausios Izraelio slaptosios žvalgybos misijos

13,65€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
16,45€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BRIEDIS
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 362
  • ISBN 9789955268093

Knygos „Mosadas. Svarbiausios Izraelio slaptosios žvalgybos misijos“ aprašymas

Šios knygos autoriai pasakoja apie svarbiausias Izraelio žvalgybos ir specialiųjų užduočių tarnybos Mosado operacijas.

1951 m. įkurto Mosado galios šaltinis – anoniminiai agentai: vyrai ir moterys, rizikuojantys gyvybe, gyvenantys atskirai nuo šeimų ir besidangstantys tariamomis tapatybėmis, vykdantys drąsias operacijas priešiškose valstybėse, kur smulkiausia klaida gali lemti sulaikymą, kankinimus ar netgi mirtį. Šaltojo karo metu blogiausia, kas galėjo nutikti agentui, sugautam Vakaruose ar komunistiniame bloke, – būti apkeistam į kitą agentą ant ūkanoto tilto Berlyne. Rusas ar amerikietis, britas ar rytų vokietis, agentas visuomet žinojo, kad yram kas išgelbės jį iš sunkios padėties, tačiau vieniši Mosado kariai neturėjo mainų galimybės – už drąsą jie mokėjo gyvybe.

Knygoje Mosadas. Svarbiausios Izraelio slaptosios žvalgybos misijos atskleidžiamos įspūdingiausios Mosado misijoss, tokias kaip nacių nusikaltėlio Adolfo Eichmanno sulaikymas, ir drąsiausi herojai, pasakojama apie klaidas ir nesėkmes, ne kartą metusias šešėlį šios tarnybos įvaizdžiui, sudrebinusios ją iš pagrindų.

Michaelas Bar-Zoharas yra rašytojas, viešasis kalbėtojas ir buvęs įstatymų leidėjas. Daugelio romanų ir negrožinių knygų autorius, jis buvo Kneseto narys ir pasiuntinys Europos Taryboje. Buvęs generolo Moshes Dayano patarėjas, daktaras M. Bar-Zoharas taip pat dirbo profesoriumi Haifos universitete Izraelyje ir Emorio universitete Atlantoje, Džordžijos valstijoje. Jis yra vienas žymiausių Izraelio šnipinėjimo ekspertų, oficialus Davido Ben-Guriono ir Šimono Pereso biografas. Jis taip pat parašė legendinio Mosado direktoriaus Isero Harelo biografiją. M. Bar-Zoharo knygos išverstos į aštuoniolika kalbų.

Nissimas Mishalas yra vienas žymiausių Izraelio televizijos laidų vedėjų. Baigęs politikos mokslų magistro studijas, jis įsidarbino Izraelio valstybinėje televizijoje ir dirbo politikos reporteriu, korespondentu Vašingtone, galiausiai - generaliniu direktoriumi. Izraelio penkiasdešimtmečio ir šešiasdešimtmečio jubiliejų proga N. Mishalas išleido dvi rekordinio populiarumo knygas apie didžiuosius Izraelio istorijos įvykius. Jos buvo išverstos į anglų, prancūzų, rusų ir ispanų kalbas. Jis taip pat kartu su profesoriumi Shlomo Ben-Ami, buvusiu Izraelio užsienio reikalų ministru, parašė knygą apie du tūkstančius judaizmo metų.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti