Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Neprikelkime miegančio laiko

Neprikelkime miegančio laiko

Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 192
  • Leidykla Naujosios Romuvos fondas
  • ISBN 9786098035629

Knygos „Neprikelkime miegančio laiko“ aprašymas

„Neprikelkime miegančio laiko“ –  įvairiu klasikiniu stiliumi rimuotų lyrinių eilių rinktinė. Nors eilėraščiai rašyti kelerių metų laikotarpyje ir knygą sudaro trys dalys, visgi galima jausti savotišką įvykių seką, kurią pats autorius įvardijo kaip „Laimingas gyvenimas dviese – išsiskyrimas, vienatvė, svarstymai – ėjimas į naują pradžią su tikėjimu, kad viskas dar kartosis“.

192 p. knygoje dauguma eilių yra meilės tematika, pagal keliolika jų sukurtos ir šiuo metu dainuojamos įvairių atlikėjų dainos.

Tai – ne pirmasis Romualdo Žilinsko spausdintinis leidinys, tačiau „Neprikelkime miegančio laiko“– pirmoji Kaip Lietaus (tokiu pseudonimu  autorius žinomas poezijos pasaulyje) eilėraščių knyga.

„Pagaliau tam subrendau...“ – pasakė autorius. Nors subręsta buvo žymiai anksčiau – paprieštaraus ne tik eilinis poezijos mėgėjas, tačiau ir bet kuris profesionalus, lyriką rašantis poetas.

 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti