Pabudimo Alchemija miegančioje visuomenėje

1,00€
*Išpardavimo kaina
10,50€
Leidykla Leidykla VAGA
Autorius Remi Khalad
Informacija
  • Metai 2017
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 176
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025008

Knygos „Pabudimo Alchemija miegančioje visuomenėje “ aprašymas

Vidinio pasaulio atspindys slypi išorėje. Jei norisi gyventi savo gyvenimą, su smalsumu leiskitės į kelionę kartu su knygos autoriumi.

Remi Khalad / Remigijus Savickas – jau 16 metų išlieka tarp geriausių verslo trenerių Lietuvoje. Sertifikuotas „Sony“, „Barclays“ ir „Microsoft“ kompanijų verslo treneris, buvęs mokymų kompanijos „DOOR Training Baltic“ vienas įkūrėjų, per 10 metų kartu su komanda pasiekęs TOP 3 poziciją rinkoje. Paskutinius penkerius metus aktyviai ir nuosekliai gilinasi į žmogaus autentiškumą, yra gavęs „Holistic Counseling“ metodikos akreditaciją S.I.A.F. Italijoje. Rotary klubo „Dipolis“ narys, savižudybių prevencijos projekto „atpažink ir pakalbėk“ iniciatorius; unikalios asmeninio pažinimo programos AutentiškaLyderystė.lt mentorius.

Ši knyga – tai asmeninė kelionė iš miegančios visuomenės, kurioje gyvename, į gyvastingą vidinį pasaulį. Tai – siekis pabusti iš praeities įvykių, kurie nesąmoningai daro neigiamą įtaką šiandienos būsenai; perėjimas nuo gresiančio perdegimo iki vidinės ramybės ir autentiško gyvenimo stiliaus. Knygos autorius dalijasi laiko, kurį praleido ašramuose ir studijose pas sąmoningumo mokytojus, patirtimis, rodo, kaip pritaikyti jas kasdienybėje ir pakeisti savo gyvenimą 45 laipsnių kampu.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Jonas
Nepatvirtintas pirkėjas
2018.01.24

Arturas
Nepatvirtintas pirkėjas
2018.01.19

Knyga įdomi tiek teorine, tiek praktines prasme. Pirmuoju atveju ši knyga jungia skirtingas, atrodo net tarpusavyje jokio ryšio neturinčias, psichologines tradicijas. Antruoju atveju - knyga gali būti praktiniu vadovu žmogui siekiančiam daugiau balanso ir efektyvmo gyvenime.

Inga
Patvirtintas pirkėjas
2018.01.19

Jeigu įdomu panirti giliau į savo vidinį pasaulį, knyga gali tapti kelio pradžia. Iš tiesų manau knyga skirta tiems kas nori gyventi džiausmingiau, prasmingiau ir giliau. Ieškantiems savo autentiško gyvenimo kelio. Knygoje pateiktos istorijos iliustruoja, kad galima iš esmės pasikeisti ir patirti įdomių gyvenimo spalvų. Tad drąsiai pirmyn į neatrastus potyrius.

Agnė Vaicekauskaitė
Patvirtintas pirkėjas
2018.01.19

Ačiū už nuostabų informacijos, technikų bei motyvacijos rinkinį :) Idealu norintiems ne tik žinoti, kokios technikos yra savęs pažinimui bei tobulėjimui, bet ir kaip viso to sistemingai siekti. Knygą perskaičiau tiesiog vienu prisėdimu, ko jau nėra buvę itin ilgą laiką. Labai rekomenduoju, tiek pradedantiems ieškoti atsakymų, tiek jau ilgai einantiems savęs pažinimo keliu

Marius Skarupskas
Patvirtintas pirkėjas
2018.01.19

Panasias knygas nustojau skaityti baiges studijas, nes jos kaip ir apie ta pati ir niekur neveda. Si knyga kitokia. Remigijau asmenine patirtis, susiteminta teorija ir praktika veda i prieki... tik dar nezinau kur nuves. Rekomenduoju ieskantiems.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti