Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Pasakotojas

22,87€
26,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Dave Grohl
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 360
  • ISBN 9789916711057

Knygos „Pasakotojas“ aprašymas

„Pasakotojas“ – tai įsimintiniausių Dave’o Grohlo akimirkų vėrinys, iš kurio autorius sukuria originalų, išskirtinį, tiesų ir nuoširdų savo neįprasto gyvenimo paveikslą. Daugybę istorijų – apie stiprią meilę muzikai ir kolegoms muzikantams, nenutrūkstamą ryšį su gimtąja Virdžinija, atsidavimą dukterims ir kitų – jis pasakoja taip, kaip rašo dainas – tiesiai iš širdies. Su humoru ir optimizmu dalydamasis prisiminimais apie „Scream“ turų džiaugsmus ir nesėkmes, „Nirvanos“ šlovės metus prieš fatališką grupės griūtį, didžiausią savo gyvenimo kryžkelę ir „Foo Fighters“ įkūrimą, Dave’as Grohlas atskleidžia išskirtinį ir savitą požiūrį į populiarumą.

Žinome Dave’ą Grohlą kaip garsų muzikantą, o „Pasakotojas“ jį mums atskleidžia ir kaip nuostabų rašytoją. Spalvingos scenos, šilti prisiminimai apie susitikimus ir išsiskyrimus, draugus ir šeimą, nuoširdus dėkingumas už nueitą kelią ir įgytas patirtis, už muziką, tapusią gyvenimu,– dėl viso to knygą nepaprastai malonu skaityti. Prisiminimai iliustruoti nuostabiomis nuotraukomis, tarp kurių – ir autentiški vaizdai iš paties autoriaus archyvo.

DAVE’AS GROHLAS yra amerikiečių muzikantas, dainininkas, prodiuseris ir dainų autorius. Jis buvo roko grupės „Nirvana“ būgnininkas, vėliau įkūrė grupę „Foo Fighters“, kuriai rašo dainas, groja gitara ir dainuoja.

***

„Stebuklas, kad laikas mano atminties beveik nepalietė. Nuo vaikystės matavau savo gyvenimą ne mėnesiais ar metais, o muzikiniu augimu. Jei reikia prisiminti konkretų laiką ir vietą, mano atmintis ištikimai kliaujasi dainomis, albumais ir grupėmis. Galiu pasakyti, kas, kaip, kur ir kada buvo, pradedant aštuntojo dešimtmečio AM radiju ir baigiant kiekvienu mikrofonu, priešais kurį teko stovėti, vos tik išgirdęs pirmuosius bet kokios dainos, persikėlusios iš garsiakalbio į mano sielą, melodijos garsus. Arba dainos, persikėlusios iš mano sielos į jūsų garsiakalbius. Vieniems prisiminimus sužadina skonis, kitiems – vaizdas ar kvapas. Man atmintį pažadina garsas, tarsi grotų mėgėjiškai įrašyta juosta, kuri tik ir laukia, kada ją kam nors išsiųsi.

Nors nesu iš tų, kurie kaupia daiktus, kaupiu akimirkas. Taigi tuo atžvilgiu kiekvieną dieną gyvenimas prabėga pro mano akis ir ausis. Šioje knygoje užfiksavau kelias akimirkas taip, kaip mokėjau. Prisiminimai yra iš viso mano gyvenimo, ir, žinoma, jie pilni muzikos. Kartais ji suskamba garsiai.

Pagarsinkite grotuvą. Klausykitės su manimi.“

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti