Pasienio žemės

5,22€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
7,45€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Jotema
Autorius L.J. Ross
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 224
  • ISBN 9786094902284

Knygos „Pasienio žemės“ aprašymas

Sukūrę žmogų dievai sukūrė ginklą...

Susitvarkęs su korumpuotais pareigūnais Nortumbrijos kriminalinių tyrimų skyriuje, detektyvas vyresnysis inspektorius Rajenas tikėjosi ramios vasaros. Tačiau kai atokiame kariuomenės poligone Nortumberlando nacionaliniame parke nušaunama jauna moteris, tirti nusikaltimo iškviečiamas Rajenas.

Tuo pat metu smurtiniai nusikaltimai vykdomi ir didelės istorinės svarbos objektuose šalies šiaurės rytuose. Nusikaltėlis palieka ant paviršių užpurkštą simbolį. Nukentėjusiųjų skaičius vis didėja, tad Rajenui ir jo komandai būtina išnarplioti už simbolio slypinčią paslaptį. Kol dar nevėlu...

Šiame įtempto siužeto detektyviniame romane, kurio veiksmas vyksta nuostabaus grožio Nortumbrijos gamtoje, žmogžudystės ir paslaptys pagardinamos romantika ir geru humoro jausmu.Atsiliepimai:

L. J. Ross patenka į talentingiausių trilerių autorių būrį.

* The Times

Literatūros fenomenas.

* Evening ChronicleApie autorę:

L. J. Ross gimė Niukasle prie Taino, vėliau persikraustė gyventi į Londoną, kur baigė Londono Karališkąjį koledžą ir įgijo teisės bakalauro ir magistro laipsnius. Daugelį metų dirbusi Sityje administracinių bylų teisininke, ji pajuto atėjus metą pokyčiams. Permainas paskatino sūnaus gimimas, privertęs moterį sustabdyti teisinę karjerą ir rasti laiko detektyvinėms istorijoms, ilgai nešiotoms mintyse. Autorė gyvena su vyru ir sūneliu savo gražiojoje gimtinėje, Nortumberlande. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti