ispardavimas -15%
Pompėjai. Romėniško miesto gyvenimas

Pompėjai. Romėniško miesto gyvenimas

Nauja kaina:
7,31€
Sena kaina:
8,60€
Sutaupote:
1,29€

Apie

Aistringas ir sukrečiantis pasakojimas apie garsųjį senovės miestą. Pompėjai – bene vienintelė pasaulyje vieta, kur pradedi tiesiogiai suprasti, kaip iš tiesų gyveno pirmojo mūsų eros amžiaus romėnai – nuo viešnamių ir tu...
Leidykla: Tyto alba
Autorius Mary Beard

Informacija

  • Metai 2015
  • Puslapiai 456
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 978609466132

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Pompėjai. Romėniško miesto gyvenimas “ aprašymas

Pompėjai. Romėniško miesto gyvenimas

Aistringas ir sukrečiantis pasakojimas apie garsųjį senovės miestą. Pompėjai – bene vienintelė pasaulyje vieta, kur pradedi tiesiogiai suprasti, kaip iš tiesų gyveno pirmojo mūsų eros amžiaus romėnai – nuo viešnamių ir tualetų iki prašmatnių svetainių ir sudėtingų pirčių kompleksų. 79-aisiais mūsų eros metais išsiveržęs Vezuvijaus ugnikalnis sunaikino romėnų miestus ir kaimus, ūkius, namus, žmones – visa, kas gyva Neapolio įlankos regione. Žinomiausias iš žuvusių miestų – Pompėjai, įsikūrę tarp jūros ir Vezuvijaus, netoli Neapolio ir Herkulanėjo. Nedaug suklysime pasakę, kad M. Beard knyga „Pompėjai“ žuvusių miestelėnų kaulus apaugino mėsa. Autorei puikiai pavyko išdėstyti mokslinius faktus kuo paprasčiau ir kartu jų neiškraipyti. Ši knyga – tai išmanaus ir kartu suprantamo rašymo apie senovę pavyzdys.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai