Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness

Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness

Internetu:
11,26€
Knygyne:
13,25€

Apie

Visi ieškome kelio į visavertį gyvenimą, trokštame jausti mažiau nemalonių emocijų, įtampos, norime būti savo gyvenimo šeimininkais. Tačiau dažnas esame lyg įstrigę rūpesčių rate – nežinome, ko griebtis, kaip pasiekti ra...
Leidykla: Sofoklis

Informacija

  • Metai 2017
  • Puslapiai 416
  • Leidykla Sofoklis
  • ISBN 978609444211

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness “ aprašymas

Sąmoningumo ugdymas. Mindfulness

Visi ieškome kelio į visavertį gyvenimą, trokštame jausti mažiau nemalonių emocijų, įtampos, norime būti savo gyvenimo šeimininkais. Tačiau dažnas esame lyg įstrigę rūpesčių rate – nežinome, ko griebtis, kaip pasiekti ramią pilnatvę. Ši knyga labai suprantamai atskleidžia, kaip patys sukuriame sau kentėjimą ir kaip galėtume jį sumažinti. Jūsų rankose – išties suprantama kalba parašyta knyga, žingsnis po žingsnio vesianti jus į geresnį gyvenimą. Sąmoningai patirti ir priimti dabarties akimirką – tai ne tik pratybos, bet ir tyrimais pagrįsta reikšminga strategija, stiprinanti fizinę ir psichinę sveikatą, taisanti mūsų santykius su kitais. Atėjo laikas – ir štai jums kvietimas – pradėti naują gyvenimą, patiriant mažiau nerimo, įtampos ir baimės, o daugiau džiaugsmo, dėkingumo ir laimės. Pradėkite gyventi harmoningesnį gyvenimą – šiandien pat! Knygoje sužinosite veiksmingų pratimų, kuriuos galėsite atlikti važiuodami į darbą, vedžiodami šunį ir plaudami indus, be to, gausite patarimų, kaip reguliariai medituoti, tam skiriant vos 20 minučių per dieną. Lankstus, palaipsnis veiksmų planas padės tapti dėmesingesniems ir našesniems kasdieniame gyvenime, ištverti nemalonius jausmus, sustiprinti ryšį su sutuoktiniu ar partneriu, geriau pailsėti ir atsipalaiduoti, pažaboti žalingus įpročius, palengvinti nerimą ir depresiją, numalšinti įtampos sukeltus skausmus, įveikti nemigą ir kitus fizinius negalavimus. Knygoje taip pat aptariama: Kaip tapti brandesniu žmogumi. Kaip patirti mažiau nerimo ir įtampos. Kaip daugiau džiaugtis. Kaip priimti įvairius gyvenimo iššūkius. Kaip patirti daugiau ramybės. Kaip ištverti liūdesį ir nepakliūti į depresiją. Kaip įveikti su įtampa susijusius fizinius negalavimus bei nemigą. Kaip megzti ryšį su vaikais. Kaip įveikti blogus įpročius. Kaip išgyventi daugiau pilnatvės. Kaip geriau sutarti su kitais.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai