Siaubingas gerumas

16,92€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
19,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 390
  • ISBN 9786094668050

Knygos „Siaubingas gerumas“ aprašymas

Tu siaubingai geras ir mieliausias iš visų mano pažįstamų, bet turi neįtikėtiną dovaną viską sujaukti.

JO BROWNING WROE (Džo Brauning Rou) augo Birmingame. Baigė kūrybinio rašymo magistro studijas Rytų Anglijos universitete, yra Kembridžo Lucy Cavendish koledžo kūrybinio rašymo kuratorė. Rašytoja turi dvi suaugusias dukteris ir su vyru gyvena Kembridže. Autorės romanas „Siaubingas gerumas“ buvo įtrauktas į Bridport / Peggy Chapman-Andrews apdovanojimų trumpąjį sąrašą. 

1966-ųjų spalis. Ką tik pagirtinai baigęs balzamavimo mokslus Viljamas, netrukus pradėsiantis dirbti šeimos įmonėje, atvyksta į ta proga surengtą pirmąjį jo gyvenime iškilmingą vakarą. Jis susižadėjęs, talentingas, perspektyvus, pasitiki savimi ir šeima juo pasikliauja. Tačiau vakarui įsibėgėjus ateina žinia – Velse, Abervano kaimelyje, nuošliauža palaidojo mokyklą ir pasiglemžė daugiau kaip šimto vaikų ir beveik trijų dešimčių suaugusiųjų gyvybes. Viljamas iš karto imasi veikti, pasisiūlo savanoriu ir išvažiuoja į tragedijos priblokštą Abervaną. Jam tenka balzamuoti mažus kūnelius, kad tėvai galėtų savo vaikus atpažinti. Tačiau tai, ką pamato ir patiria nelaimės vietoje, jį palaužia, o atsakymų, kodėl jaukė savo gyvenimą, ir priežasčių, kurios atvedė į šį sielvartaujantį kaimą, jis imasi ieškoti savo praeityje.

„Siaubingas gerumas“ – jaudinantis romanas ne tik apie baisios tragedijos poveikį jauno žmogaus dvasiai. Tai jautrus pasakojimas apie viltį, tikėjimą ir atpirkimą. Kai ištinka nepakeliama neganda, visada atsiranda kas nors, kas padeda atsitiesti. O atjauta gali dovanoti netgi tai, ko nesitiki, nes visiškai atsiduodamas artimui pusiausvyrą atgauni ir pats.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti