Šiaušius ir lokys

Šiaušius ir lokys

Internetu:
6,08€
Knygyne:
7,15€

Apie

Lokys – ne koks tinginys. Visą vasarą uoliai kopinėjo medų ir užsidirbo tiek pinigų, kad nė nežinia, ką su jais daryti. Tad įsigijo puikų lokio namą, išpuošė jį, o likusius turtus sukrovė po čiužiniu. Dabar galima ir atsipūsti....
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 32
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 978609441608

Knygos „Šiaušius ir lokys“ aprašymas

Šiaušius ir lokys

Lokys – ne koks tinginys. Visą vasarą uoliai kopinėjo medų ir užsidirbo tiek pinigų, kad nė nežinia, ką su jais daryti. Tad įsigijo puikų lokio namą, išpuošė jį, o likusius turtus sukrovė po čiužiniu. Dabar galima ir atsipūsti.

Tik kur čia atsipūsi, kai tokie įtartini kaimynai – vienas nešasi virvę, kitas – kopėčias... Nejaugi ruošiasi vagiliauti? Gal slapčia viską atims?

O gal tik lokys perdėtai įtarus?

Lokys visą vasarą uoliai rinko medų ir susikrovė nemažai turtų. Ką su jais veikti? Galbūt įsigyti namelį ir mėgautis gyvenimu. Bet kodėl visi kaimynai tokie įtartini? Ar jie gviešiasi lokio turtų? O gal tiesiog nori draugauti?

Vokiečių kūrėjų rašytojos Charlotte Habersack ir dailininkės Sabine Buchner paveikslėlių knygelė džiugina akį ir siūlo pasvarstyti, kas iš tiesų yra tikrieji turtai. Galbūt tai draugystė ir malonus bei prasmingas laikas kartu?

 

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai