Smeigtukai

20,06€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
23,60€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Greta Olivo
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 248
  • ISBN 9786094804229

Knygos „Smeigtukai“ aprašymas

Tikros istorijos įkvėptas romanas „Smeigtukai“.

Livija – graži, turi laimingą šeimą, geriausią draugę ir viską, ko gali trokšti paauglė. Ji tokia greita, kad pagauna vėją. Deja, lyg perkūnas iš giedro dangaus trenkia žinia: jos gyvenimas negrįžtamai keičiasi.

Netrukus Liviją apsups tamsa. Jai diagnozuojama genetinė akių liga. Tada, kai taip norisi būti tokiai kaip visi bendraamžiai – laimėti sporto varžybas, eiti į vakarėlius, būti pastebimai. Bet viskas tik grimzta į šešėlį. Taigi bręsti Livijai – tai išmokti priimti save kitokią. 

Merginos tėvas sumano drąsų dalyką: kai kas ją mokys naujo šokio žingsnelių. Šis mokytojas padės Livijai suvokti, kokia svarbi kiekviena gyvenimo akimirka, pratins ją žengti tamsoje ir klausytis garsų, bet labiausiai – nusikratyti baimės. Sykiu su Livija suprasime, kad kažkur visada šviečia šviesos spindulėlis. Tereikia jį atrasti.

„Tai sklidinas šviesios vidinės galios pasakojimas apie vienatvę ir asmenines traumas, apie slapčiausius ir nenusakomus žmogaus jausmus, apie suluošintą gyvenimą, kuris toks atrodo tik žvelgiant, „sveikomis“, paviršiais nuslystančiomis akimis.“

Greta Olivo gimė 1993 metais Romoje, ten šiuo metu gyvena ir dirba. „Smeigtukai“ – pirmasis jos romanas.

„Sunku įsivaizduoti geresnį debiutą nei šis.“

Paolo Giordano, italų rašytojas, bestselerių autorius

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti