naujiena
Žmogžudystė Morgo gatvėje

Žmogžudystė Morgo gatvėje

Internetu:
21,29€
Knygyne:
25,05€

Apie

„Žmogžudystė Morgo  gatvėje ir kitos šiurpios istorijos“- tai rinktinė, kurią sudaro žymiausi E.A. Po kūriniai: pirmasis apsakymas „Mecengeršteinas“ ( 1832m ), geriausiu Baltimorės apsakymu 1833m. pripažintas „ Rankraštis, rasta...
Leidykla: Obuolys
Autorius EDGAR ALLIAN

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 543
  • ISBN 9786094840562

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Žmogžudystė Morgo gatvėje“ aprašymas

Žmogžudystė Morgo gatvėje

„Žmogžudystė Morgo  gatvėje ir kitos šiurpios istorijos“- tai rinktinė, kurią sudaro žymiausi E.A. Po kūriniai: pirmasis apsakymas „Mecengeršteinas“ ( 1832m ), geriausiu Baltimorės apsakymu 1833m. pripažintas „ Rankraštis, rastas butelyje“, pirmasis detektyvas „ Žmogžudystė Morgo gatvėje“ ir daugelis kitų, taip pat ir žinomiausias eilėraštis „Varnas“.

E. A. Po – siaubo ir įtampos meistras, kuris šiurpina ir šiurpins skaitytojus ne vieną šimtmetį. Jo istorijos tiesiog panardina į tikrą košmarą, o nuostabios Harry Clarke‘o iliustracijos šį siaubo jausmą tobulai papildo ir sustiprina, nukeldamos vaizduotę į bemaž realų gotikinių šiurpulių ir beprotybės pasaulį.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai