Žmogžudystė rytų eksprese

15,61€
22,30€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 290
  • ISBN 9786094845840

Knygos „Žmogžudystė rytų eksprese“ aprašymas

„Neįmanomi dalykai nutikti negali. Vadinasi, egzistuoja aplinkybės, kuriomis neįmanoma tampa įmanoma“, – teigia žymusis Agathos Christie detektyvinių romanų personažas Erkiulis Puaro. 

Neįmanoma nutinka ir vieną gūdžią žiemos naktį, kai vos po vidurnakčio garsusis Rytų ekspresas dėl sniego pūgos priverstas sustoti kalnuose. Kiek neįprasta, kad šiuo metų laiku prabangiame vagone nėra nė vienos laisvos vietos – traukinys stebėtinai pilnas. Tačiau ryte paaiškėja, kad jame liko vienu keleiviu mažiau – savo kupė randamas negyvas milijonierius amerikietis Retčetas. Jo kūne – dvylika durtinių žaizdų, o kupė durys užrakintos iš vidaus. Be jokios abejonės, vienas iš traukinio keleivių yra žudikas.

Užpustytuose Balkanuose kartu su traukinio keleiviais, atskirtas nuo pasaulio detektyvas Erkiulis Puaro turi išsiaiškinti, kuris iš daugybės mirusiojo priešų jį nudūrė, kol žudikas nenusprendė smogti vėl…

„Žmogžudystė Rytų eksprese“ – vienas garsiausių Agathos Christie romanų, kuriame savo talentą atskleidžia geriausias pasaulyje detektyvas – Erkiulis Puaro.

Agatha Christie (1890– 1976) – viena daugiausia publikuojamų visų laikų autorių, kurios knygų tiražus pralenkė tik Biblijos ir W. Shakespear‘o kūrinių leidimai. Jos knygų parduota daugiau nei milijardas egzempliorių anglų kalba ir daugiau nei milijardas užsienio kalbomis. Iš viso Agatha Christie parašė 66 romanus ir 14 trumpų apsakymų, daugiau nei tuziną pjesių. Garsiausia jos sukurta pjesė „Pelėkautai“ pirmą kartą buvo suvaidinta 1952 m. ir yra ilgiausiai statomas vaidinimas teatro istorijoje.1971 m. Agatha Christie apdovanota Britų imperijos ordinu.

Agatha Christie puikiai išmanė skaitytojų intrigavimo ir klaidinimo meną, sumaniai sugriaudavo savo pačios skaitytojui įteigtą nuomonę apie nusikaltėlio asmenybę, nusikaltimo motyvą, vietą, laiką ir netgi priversdavo suabejoti – tai nusikaltimas ar visgi ne. Visi jos personažai yra galimi įtariamieji. Visa tai įamžinta jos kūryboje.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti