Ir tada nebeliko nė vieno

18,96€
22,30€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Obuolys
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 255
  • ISBN 9786094845796

Knygos „Ir tada nebeliko nė vieno“ aprašymas

Detektyvų karalienės Agathos Christie šedevras, kuriame paslaptingos mirtys atkartoja skaičiuotę apie dešimt kareivėlių... Jei žudikas nėra vienas iš svečių, tai kas?

Svečiai, pakviesti į dvarą saloje, į kurią įmanoma patekti tik šeimininko laiveliu, miršta vienas po kito. Mirtys atkartoja vaikišką skaičiuotę apie dešimt kareivėlių. Ar nuskambės paskutinė skaičiuotės eilutė „... ir tada nebeliko nė vieno"?

Dešimt žmonių, kurių kiekvienas turi ką slėpti ir ko bijoti, į atokioje saloje esantį dvarą pakviečia šeimininkas, kuris, keista, bet taip ir nepasirodo. Svečiai atskirti nuo likusio pasaulio – saloje tik jie ir tamsūs jų praeities šešėliai. Pakviestieji vienas po kito dalijasi juodomis savo nedoros praeities paslaptimis. Ir vienas po kito miršta…

Po kiekvieno nužudymo jų skaičius mažėja, o siaubas didėja: pirmasis svečias miršta nunuodytas tuoj pat po pietų. Antrasis tiesiog neprabunda ryte. Kai smūgiu į galvą užmušamas senasis generolas, svečiai suvokia, kad žudikas yra vienas iš jų.

Bet kas jis? Ir ar išgyvens bent vienas iš svečių?

„Jei esate vienas iš nedaugelio, nepažinusių Agathos Christie genialumo, šis romanas yra puikus atspirties taškas." – David Baldacci, #1 New York Times bestselerių autorius

Agatha Christie (1890 m. rugsėjo 15 d. – 1976 m. sausio 12 d.) – visų laikų daugiausia publikuojama autorė, kurios knygų tiražus pralenkė tik Biblija ir Šekspyro leidimai. Jos knygų parduota daugiau nei milijardas egzempliorių anglų kalba ir daugiau nei milijardas užsienio kalbomis. Detektyvo karalienė mirė 1976 m., po šešis dešimtmečius trukusios vaisingo kūrybinio darbo.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti