Zuikio receptai

17,38€
20,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 320
  • ISBN 9786090148242

Knygos „Zuikio receptai“ aprašymas

Kažkur tarp krūvos neplautų indų, pomidorais aptaškytų spintelių, nenusisekusių kepinių, riebalais ar šokoladu išteptų rūbų slepiasi tinklaraščio autorė Jolanta ir jos mažasis padėjėjas Zuikis Matas... 

Prieš kelerius metus įkurtas, sveiką maistą nuo pat pirmųjų šaukštų raginantis rinktis tinklaraštis Zuikio receptai užaugo. Augant esminiui ragautojui Matui, daugėjo ir valgių idėjų.

Mažylio receptus keitė darželinuko ir daugiau laisvo laiko turinčios mamytės receptai, pagal kuriuos pagamintus patiekalus džiugiai ragauja ir kiti šeimynos nariai.

Drauge galėsite pasigaminti tinklaraščio sekėjų jau pamiltų patiekalų arba išbandyti naujus, tik šiam leidiniui parengtus receptus.

Greitai pagaminami paprasti patiekalai vaikams idealiai tiks ir visai šeimai.

Daugiau negu 100 sveikų, nuotaikingų ir išradingų receptų – nuo lengvų užkandžių, karštų sriubų iki nepaprastų desertų.

Receptų iš augalinių produktų gausa.

Valgiai, kuriuos gamindami lengvai įtrauksite ir mažuosius.

Naudingos žinios apie visavertę vaikų mitybą.

Gydytojos dietologės, sąmoningo valgymo mokytojos ir meilės sau namų „MoLI“ įkūrėjos Linos Barauskienės pastabos apie mažųjų mitybą.

Autorė Jolanta Ščipokė tvirtina: Tikiu, kad viskas prasideda nuo tėvų ir jų pavyzdžio: tiek mityboje, tiek gyvenime. Svarbu ne tik ką vaikui siūlome valgyti, tačiau ir ką valgome patys. Gaminu įvairų maistą, nevengiu augalinės kilmės patiekalų, ant stalo netrūksta daržovių. Sūnaus visada paklausiu kiek įdėti vieno ar kito produkto, pasiūlau paragauti, neverčiu ir leidžiu rinktis. Visada reikia pradėti nuo savęs ir rodyti gerą pavyzdį. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti