akcija
Žygis su Nietzsche

Žygis su Nietzsche

5,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Autorius John Kaag
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 256
  • ISBN 9785415025916

Knygos „Žygis su Nietzsche“ aprašymas

Friedricho Nietzsche – klasikinės vokiečių filologijos guru, po mirties pasižymėjęs kaip filosofas, „gyvenimo filosofijos“ vienas iš garsiausių pradininkų. Kartu su vienu įtakingiausių XX a. vokiečių mąstytoju Friedricho Nietzsche pasinerkite į filosofijos kupiną kelionę Alpių kalnuose. Būtent čia F. Nietzsche parašė žinomiausią savo kūrinį  „Štai taip Zaratustra kalbėjo“.

Autorius John Kaag leidžiasi į dvi filosofijos kupinas keliones: pirmą kartą kaip bręstantis devyniolikmetis turintis suicidinių minčių, kitą kartą – po septyniolikos metų,  jau būdamas suaugęs ir turintis vaikų. Abiejose kelionėse autorius, F. Nietzsche’s išmintais takais Šveicarijos kalnuose įsikūrusiame miestelyje  Zils Marija, ieško išminties, per asmeninius potyrius tyrinėja garsiojo filosofo idėjas bei mintis apie žmogaus būtį.

Knyga „Žygis su Nietzsche“ moko nebijoti suklupti gyvenimo žygyje, mokytis iš klaidų, suprasti save, savo būtį. Nietzsche’s žodžiais tariant, žygiai į kalnus ir neišvengiamos klaidos leidžia mums „tapti tuo, kas esame“.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti