10A armagedonas

3,32€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
3,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2016
  • Puslapiai 184
  • Leidykla Bonus Animus
  • ISBN 9789955754480

Knygos „10A armagedonas “ aprašymas

Leidinys leidžia susipažinti su 9-ojo praėjusio amžiaus dešimtmečio jaunuolių aplinka. Įprastais iššūkiais. Bendravimo išskirtinumais. Apysaka kupina to laikotarpio realijų. Jos dabartiniam jaunimui pažįstamos tik iš vyresniųjų pasakojimų ar istorijos vadovėlių.

Knygos herojus – provincijos vaikinukas Rokis. Dešimtokas. Kartu su bendraklasiais, nepatenkintais auklėtoja, mokyklos direktoriui įteikia prašymą ją pakeisti. Patikėję, kad jų balsas kažką reiškia, jaunuoliai lieka šokiruoti. Po atkaklių įkalbinėjimų prašymą atsiimti, į mokyklą atvyksta komjaunimo komiteto sekretorius. Dešimtokai įsitikinę, kad atėjo pasaulio pabaiga... Armagedono nuojauta temdo dienas. Tačiau jie nepasiduoda. Su viltimi laukia direktoriaus sušaukto tėvų susirinkimo. Prasideda kita lavinimo dalis. Sutrumpintas politinio auklėjimo kursas.

Remigijus Misiūnas (gimė 1963 m. balandžio 22 d.) – Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto profesorius. Rašytojas. „10A armagedonas“ - apysakų „Sutrumpintas meilės terapijos kursas" ir „Parduota vasara" tęsinys.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti