Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
3 metrai virš dangaus

3 metrai virš dangaus

5,67€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 480
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786090139462

Knygos „3 metrai virš dangaus“ aprašymas

Kardinaliai skirtingus Babi ir Stepą suartina meilė. Tačiau gyvensenos nesuderinamumas tampa iššūkiu jaunuolių laimei...

Su tėvais nesutarantis Stefanas, draugų pramintas Stepu, laisvalaikį leidžia gatvėje. Primuštas chuliganų gaujos pasižada, kad tai nepasikartos. Po kelerių metų atkeršija. Tampa šutvės vadu. Vaikinai Stepui pavydi. Merginos alpsta dėl jo patrauklumo. 

Babi gyvenimas absoliučiai priešingas. Ji auga pasiturinčioje šeimoje. Stropiai mokosi. Svajoja apie ne mažiau prabangią ateitį. Kartą šalia tėvo vairuojamo automobilio sustoja Stepo motociklas. Iš pradžių asišlykštėjusi vaikino įžūlumu Babi ilgainiui pradeda jausti magnetinę trauką. Stepą taip pat pritrenkia niekuomet nepatirti jausmai. Ar tai - pirmoji meilė? 

Federico Moccia (g. 1963 m. liepos 20 d.) - italų rašytojas, scenaristas ir kino režisierius. Jo tėvas Giuseppe Moccia taip pat buvo scenaristas ir režisierius. Pagal „Trys metrai virš dangaus" sukurti du filmai. Istorija įkvėpė „Netflix“ serialą „Summertime“.


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti