9/10 laimės

Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2006
  • Puslapiai 386
  • ISBN 9789986163305

Knygos „9/10 laimės “ aprašymas

Laimės trokštame visi. Filosofas A. Šopenhaueris tvirtina, kad 9/10 laimės sudaro sveikata. Mūsų krašte sveikatos apsauga nuolat pertvarkoma: kuriamos naujos programos, iš užjūrio vežami brangūs vaistai ir maisto papildai... Nuo reklamų raibsta akys, tačiau ligonių nemažėja. Nusivylę medicinos mokslo laimėjimais, žmonės kreipiasi pagalbos į ekstrasensus, burtininkus, bioenergetikus, žaibų ar mašinų trenktus nelaimėlius, tikėdami, kad užkalbėtas vanduo ar energija pakrautas popierius gydo geriau už gydytojų paskirtus vaistus.
Tai ar ne laikas prisiminti mūsų protėvių sukauptą išmintį? Gydymą badu, dėlėmis, vandeniu ir saule... Šio to pasimokyti iš mūsų jaunesniųjų brolių gyvūnų – juk esame gamtos dalis. Ir tikrai galime pasirūpinti savo sveikata, užauginti stiprius, laimingus vaikus, sulaukti darbingos senatvės. To jums ir linkiu, šioje knygoje dalydamasi ilgamete savo darbo patirtimi.
Gydytoja Filomena Taunytė

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti