Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis

Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis

Internetu:
12,55€
Knygyne:
14,77€

Apie

Vadovėlis Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis - tai kelerių metų mokslinio tiriamojo darbo ir praktinės veiklos, stebėjimų bei apmąstymų vaisius.   Vadovėlio pirmojoje dalyje kompleksiškai...

Informacija

  • Metai 2012
  • Puslapiai 464
  • Leidykla Leidykla MES
  • ISBN 978609952029

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis “ aprašymas

Administracinė teisė: teorija ir praktika. I dalis

Vadovėlis Administracinė teisė: teorija ir praktika.
I dalis - tai kelerių metų mokslinio tiriamojo darbo ir praktinės veiklos, stebėjimų bei apmąstymų vaisius.
 
Vadovėlio pirmojoje dalyje kompleksiškai nagrinėjami svarbiausi administracinės teisės bendrosios dalies institutai (administracinės teisės samprata, principai, dalykas, metodas, sistema, normos ir administraciniai teisiniai santykiai). Kad skaitytojai lengviau suvoktų šią ganėtinai sudėtingą teisės šaką, autorius pateikia išsamią jų analizę.
Siekiant išryškinti teorijos ir praktikos glaudžias tarpusavio sąsajas, doktrininės nuostatos iliustruojamos Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo ir Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo jurisprudencija.
Vadovėlis skirtas aukštųjų mokyklų studentams, studijuojantiems teisę, moksliniams darbuotojams ir specialistams praktikams, taip pat visiems kitiems, besidomintiems administracine teise.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai