naujiena
Ana ir Ana. Laiškai

Ana ir Ana. Laiškai

12,33€
14,50€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Gelmės
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 144
  • ISBN 9786098302288

Knygos „Ana ir Ana. Laiškai“ aprašymas

Dažnai mus apima ilgesys. Ar esame dar visai jauni, ar jau turintys gyvenimo patirties. O jeigu tai meilės ilgesys – tada viskas dar jausmingiau. Juo būtina su kažkuo pasidalyti. Ir puiku, kai tas kažkas tave supranta.

Anai vienuolika. Jos draugas Janas išsikraustė į Amsterdamą, dingo. Mergaitės močiutė, taip pat Ana, vis kalba apie Henrį, mįslingą nepažįstamąjį, ir rašo jam laiškus. Anūkė ir močiutė pirmiausia viena su kita pasidalija savo paslaptimis. Jos keičiasi mintimis apie išgyvenimus. Ir tai daro laiškais, nes kartais raštu išsakyti savo jausmus lengviau negu žodžiais. Laiškai švelnūs, sykiais liūdni, sykiais juokingi, net aistringi. 

Tai žaisminga ir emocinga istorija apie meilės, nuotykių ilgesį ir augimą. Net ištikusios negandos ne palaužia, o suteikia drąsos. Ana ir Ana save vadina bebaimėms piratėmis, vienakojėmis piratėmis, nes močiutė dėl ligos neteko vienos kojos. Nesvarbu, kad kartais užplaukia ant seklumos. Svarbu žiūrėti, iš kur pučia vėjas, vėl kelti bures ir sukti link naujų krantų.

Charlotte Inden (g. 1979) – puiki vaikų ir jaunimo knygų autorė. Ji pelniusi daugybę premijų. „Ana ir Ana“ apdovanota Vokietijos jaunimo literatūros premija, iš karto įtraukta į rinktinės vokiečių literatūros sąrašą, o Prancūzijoje – į geriausios jaunimo literatūros sąrašą.

Iš vokiečių kalbos vertė Elena Zambacevičiūtė.

Skaitytojų mintys

Ši knyga yra tiesiog aukso gabalėlis. Ji verčia svajoti, moko bendrauti ir bręsti. Charlotte Inden kerinčiais laiškais sukūrė žavingą istoriją. Knygą drąsiai rekomenduoju ir anūkėms, ir mamytėms, ir močiutėms. Be abejo, jaunuoliams, tėveliams ir seneliams. Skiriu penkias žvaigždutes iš penkių!

Skaityti „Aną ir Aną“ – tikras malonumas įvairaus amžiaus žmonėms. Laiškai trumpi ir įtaigūs, juose daug gyvenimo džiaugsmo.

Tai tokia knyga, su kuria būtų labai jauku susirangyti, kai lyja lietus ar esi blogos blogos nuotaikos, nes ji kaip koks įkroviklis pripildo geros energijos. Jei paklaustumėte, apie ką ši istoja, atsakyčiau – apie meilę, gyvenimą, naujus atradimus ir santykius tarp žmonių.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti