Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija -15%
Anastasija. Tavo giminės energija

Anastasija. Tavo giminės energija

Internetu:
13,52€
Knygyne:
15,90€

Apie

Vladimiras Megre „Anastasija. Tavo giminės energija.“ Naujas papildytas leidinysPrieš jus - naujas unikalus leidinys, pirmoji V. Megre knyga, autoriaus atnaujinta ir papildyta trečdaliu naujų skyrių. Ligi šiol niekur viešai neskelbta...

Informacija

  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 354
  • ISBN 9786099620718

Knygos „Anastasija. Tavo giminės energija“ aprašymas

Vladimiras Megre „Anastasija. Tavo giminės energija.“ Naujas papildytas leidinys

Prieš jus - naujas unikalus leidinys, pirmoji V. Megre knyga, autoriaus atnaujinta ir papildyta trečdaliu naujų skyrių. Ligi šiol niekur viešai neskelbta informacija, išdėstyta šiame leidinyje, įtikina: Anastasija, kurios genų atmintyje slypi itin sena informacija nuo pat žmogaus sūkurimo pradžios, geba žmonijos ateitį ne tik numatyti, ji tą ateitį pati modeliuoja.

Du žmonės, atstovaujantys dviem skirtingoms Žemės civilizacijoms, susitiko dykoje Sibiro upės Obės pakrantėje. Jinai – itin senos giminės atstovė, jauna Sibiro taigos atsiskyrėlė, o jis – šiuolaikiškas verslininkas. Jis išjuokė jos gyvenimo būdą, atmetė, kaip su realybe nieko bendro neturinčius, jos filosofinius samprotavimus ir ateities vizijas. Tačiau...

Tačiau paskui, to susitikimo paveiktas, nebeteikdamas tiek dėmesio verslui, vis dėlto išdėstė Sibiro taigoje išgirstas įžvalgas savo knygoje, pavadinęs ją „Anastasija“. Ir netrukus... Per pasaulį nusirito nepaprasta informacijos banga! Šiandien serijos „Skambantys Rusijos kedrai“ knygos yra išverstos į 20 skirtingų pasaulio kalbų ir sėkmingai parduodamos Europoje, Amerikoje ir Azijoje. Jos tapo naujo gyvenimo būdo pradžia nemažai daliai žmonių, o nuolat knygose skambančios kelios kertinės idėjos: „Protėvių kultūra“, „Giminės sodyba“ ir „Meilės erdvė“ paliečia ir jaudina mokslininkų, filosofų, religinių veikėjų, politikų ir paprastų žmonių širdis bei protus.

Kad prie šio reiškinio prisiliestumėt, reikia tikrai nedaug – tiesiog tas knygas perskaityti.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai