Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Atominės avarijos. Branduolinių sprogimų ir nelaimių istorija

Atominės avarijos. Branduolinių sprogimų ir nelaimių istorija

Internetu:
20,99€
Knygyne:
25,30€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BRIEDIS
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 464
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9789955269274

Knygos „Atominės avarijos. Branduolinių sprogimų ir nelaimių istorija“ aprašymas

„Atominės avarijos. Branduolinių sprogimų ir nelaimių istorija“ – dramatiška, išsami ir labai vertinga knyga apie mokslo pažangą lydėjusias didesnes ar mažesnes avarijas. 

Radiacija: kas gali nepavykti? Trumpai tariant, daug kas. Nuo Marie Curie, kišenėje besinešiojusios buteliuką su radžio druska, mat ji spindi miela mėlyna spalva, iki didžiulių nelaimių Černobylyje ir Fukušimoje – XIX a. pabaigoje prasidėjęs branduolinis mokslas išsiskiria turininga inovatyvių tyrimų ir atradimų, o kartu ir klaidų, nelaimingų atsitikimų bei visa griaunančių avarijų istorija. 

Šioje įdomiai parašytoje knygoje patyręs branduolinių mokslinių tyrimų ir branduolinės energetikos propaguotojas Jamesas Mahaffey išnagrinėja kiekvieną incidentą, kas ir kodėl nutiko, dažnai nustatydamas praeities avarijas analizavusių mokslininkų klaidas. Visos šios avarijos, nors ir pridarė nuostolių, leido geriau suprasti visagalį atomą – nuostabų mokslo atradimą, kuriame iki šiol slypi neįtikėtina rizika ir didžiuliai lūkesčiai.

Iš anglų kalbos vertė Dangirutė Giedraitytė. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti