Batsiuvio žmona

24,99€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
29,40€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Sofoklis
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 512
  • ISBN 9786094445545

Knygos „Batsiuvio žmona“ aprašymas

Mylimuosius suvedusios žvaigždės vėliau negailestingai atplėšė juodu vieną nuo kito. Dabar tarsi šaipydamasi lemtis dar sykį juos suveda... Tik ar ne per vėlai?

Aukštai Italijos Alpėse įsikūręs Vilminorės kaimelis – dailaus kalnų vaikino Čiro gimtinė. Visai netoli gyvena Enca, praktiška mergina, tetrokštanti laimės savo šeimai. Nors jų gyvenimai netiesiogiai persipynę jau nuo vaikystės, jaunuoliai susitinka tik paauglystėje, ir tarp jųdviejų kone akimirksniu įsižiebia kibirkštis.

Tačiau likimas numatęs jiems ne vieną išbandymą – mylimuosius netrukus išskiria nelemtas atsitiktinumas. Čiras, netikėtai tapęs purvinų vietinio kunigo darbelių liudininku, užsitraukia nemalonę ir yra ištremiamas į Ameriką. Kol Italijoje likusi Enca kankinasi apimta liūdesio, Čiras Mažojoje Italijoje Niujorke mokosi batsiuvystės amato. Vis dėlto neilgai trukus Encos šeimą užklumpa nepriteklius, ir ji su tėvu priversta leistis į Ameriką ieškoti laimės.

Nenutuokdami vienas apie kitą, mylimieji kuriasi naują gyvenimą Niujorke kas sau: Čiras įvaldo batsiuvystės amatą, o Enca įsidarbina fabrike. Ir vieną dieną jie vėl netikėtai susitinka... Tik ar šįkart likimas leis jiems džiaugtis laime kartu?

Milijonai skaitytojų visame pasaulyje dievina amerikiečių rašytoją Adrianą Trigiani (g. 1969) už jos įtraukiančius ir, anot USA Today, viliojančius romanus. Bestselerių autorė yra parašiusi daugiau nei 20 knygų, kurios publikuotos daugiau nei 35 pasaulio šalyse. The New York Times šios rašytojos knygas vadina „tiramisu sielai“.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti